4.4 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
132 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

ttec ReCharger M 5000 mAh Powerbank Fiyatları

Ttec Recharger M 5.000mah Magsafe Uyumlu (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 899,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 909.4
Ttec Recharger M 5.000MAH Magsafe Uyumlu Pd 20W Lightning ve Usb-C Dahili Kablolu Stantlı 2BB236S - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 3 yorum

1.327,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 1327.50
Ttec ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Lightning ve USB-C Dahili Kablolu Stantlı S

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

1.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1295.00
Ttec ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Lightning ve USB-C Dahili Kablolu Stantlı S

Satıcı: ttec

1.308,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1308.24
Recharger M 5.000Mah Magsafe Uyumlu Pd 20W Lightning Ve Usb-C Dahili Kablolu Stantlı 2Bb236s

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

1.771,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1771.10
ttec ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Lightning ve USB-C Dahili Kablolu Stantlı 2BB236S

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

1.930,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1930.30
Ttec 2Bb239S ReCharger M 5.000 mAh MagSafe PD 20W Stantlı Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 1999.00
Ttec 2Bb239S Recharger M 5.000Mah Magsafe Uyumlu PD 20W Stantlı Powerbank 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2009
ttec ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Lightning ve USB-C Dahili Kablolu Stantlı 2BB236S

Satıcı: ttec

2.249,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 2249.91
Ttec ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Lightning ve USB-C Dahili Kablolu Stantlı Taşınabilir Hızlı Şarj Aleti/Powerbank

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 2499.00
ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Lightning ve USB-C Dahili Kablolu Stantlı Powerbank 2BB236S 2.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2509.9
ReCharger M 5.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Stantlı Kablosuz Taşınabilir Powerbank 2BB235 2.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2509.9
Ttec Recharger M 5.000Mah Magsafe PD 20W Stantlı Powerbank 2Bb236S 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2509

ttec ReCharger M 5000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

ttec ReCharger M 5000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

132 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

ttec ReCharger M 5000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 5000 mAh
• Kapasite (Wh) 18.5 Wh
• Toplam Güç 15 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 7.5W 10W
• Güvenlik Özellikleri Fazla Akım Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 94 mm
• Genişlik 65 mm
• Derinlik 15 mm
• Ağırlık 132 g

ttec ReCharger M 5000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.