4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Çıkış Adedi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2.1 A

ttec ReCharger Mini 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Ttec Recharger Mini LCD 10.000MAH Pd 20W Usb-C ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj - Gri

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 4 yorum

1.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1410.00
Ttec Recharger Mini LCD 10.000 mAh PD 20W USB-C Ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj

Satıcı: uyareticaret

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 1399.00
Ttec ReCharger Mini LCD 10.000mAh PD 20W USB-C ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj

Satıcı: UYAR E TİCARET

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1500.00
Ttec ReCharger Mini LCD 10.000mAh PD 20W USB-C ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj

Satıcı: Shopcell

1.523,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1523.86
Ttec Recharger Mini LCD 10.000 mAh PD 20W USB-C Ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj

Satıcı: Ttec

1.799,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1799.91
Ttec Recharger Mini Lcd 10.000Mah Pd 20W Usb-C Ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj - 2Bb231gr

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.957,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 1957.10
Ttec Recharger Mini 10.000MAH Pd 22.5W Usb-C Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj Aleti/Powerbank 2BB265UG - Gri

Satıcı: ttec | 2 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 1999.00
Ttec 2Bb231Gr ReCharger Mini LCD 10.000mAh PD 20W Usb-C ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Şarj Cihazı 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 1999.00
Ttec 2Bb231Gr Recharger Mini LCD 10.000Mah PD 20W Usb-c Ve Lightning Dahili Kablolu Powerbank 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 2009
Ttec Recharger Mini LCD 10.000MAH Pd 20W Usb-C ve Lightning Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj - 2BB231GR

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 2199.00
Ttec ReCharger Mini LCD 10.000mAh PD 35W USB-C Dahili Kablolu Taşınabilir Hızlı Şarj Aleti 2BB232GR

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 2399.00
Ttec 2Bb232Gr ReCharger Mini LCD 10.000mAh PD 35W Usb-C Dahili Kablolu Taşınabilir Şarj Cihazı 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 2499.00
Ttec 2Bb232Gr Recharger Mini LCD 10.000Mah PD 35W Usb-c Dahili Kablolu Powerbank 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 2509

ttec ReCharger Mini 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

ttec ReCharger Mini 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var
2.1 A

ttec ReCharger Mini 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.1A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Kısa Devre Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi Micro USB
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.1 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2.1 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec ReCharger Mini 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.