4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
201 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

ttec ReCharger Pro M LCD 10000 mAh Powerbank Fiyatları

ttec ReCharger Pro M LCD 10.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Stantlı Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Ale

Satıcı: ttec

1.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1619.10
Ttec Recharger Pro M Lcd

Satıcı: Turkcell Emre İletişim

1.958,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 1958.00
ttec ReCharger Pro M LCD 10.000mAh MagSafe Uyumlu PD 20W Stantlı Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Ale

Satıcı: TURKCELL EMRE İLETİŞİM

2.068,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 2068.00
Ttec Recharger Pro M LCD 10.000 Mah Wireless Powerbank - Siyah

Satıcı: Şen-iletişim | 1 yorum

2.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2997.00
Ttec 2Bb264Ug ReCharger Pro M LCD 10.000mAh Qi2/MagSafe Özellikli 15W iPhone/Android, Usb-C PD 35W Taşınabilir Şarj Cihazı 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 2999.00
Ttec 2bb264ug ReCharger Pro M LCD 10.000mAh Qi2/Magsafe Özellikli 15W Usb-c PD 35W Kablolu Stantlı Powerbank 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2999.00
ttec ReCharger Pro M LCD 10.000mAh Qi2/MagSafe Özellikli 15W iPhone/Android, USB-C PD 35W Çıkışlı 2BB264UG 2.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2999.90
Ttec Recharger Pro M Lcd Magsafe Uyumlu Usb-C Dahili Kablolu Stantlı Taşınabilir Powerbank 10.000Mah

Satıcı: ANTREPO

4.441,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 4441.10
Ttec Recharger Pro M LCD 10000 mAh Magsafe Uyumlu Pd 20W USB-C Dahili Kablolu Stantlı Taşınabilir Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Naxin

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 4900.00

ttec ReCharger Pro M LCD 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

ttec ReCharger Pro M LCD 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

201 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
3 A

ttec ReCharger Pro M LCD 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 111 mm
• Genişlik 72 mm
• Derinlik 19 mm
• Ağırlık 201 g

ttec ReCharger Pro M LCD 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.