Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
134 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Voltme MagPak 5K 5000 mAh Powerbank Fiyatları

Voltme Bej MagPak 5000mAh Magsafe Kablosuz Powerbank- 22.5W

Satıcı: AntGroup

889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 889.00
Voltme Mavi Magpak 5000mAh Magsafe Kablosuz Powerbank- 22.5W - Açık Mavi

Satıcı: AntGroup | 2 yorum

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 900.00
Voltme Magpak 5000Mah Magsafe Kablosuz Powerbank- Usb-C /Magsafe Hızlı Şarj Siyah 22.5W

Satıcı: APASTORE

1.245,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1245.10
Voltme Magpak 5000Mah Magsafe Kablosuz Powerbank- Usb-C /Magsafe Hızlı Şarj Mavi 22.5W

Satıcı: APASTORE

1.245,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 1245.10
Voltme Magpak 5000mah Magsafe Kablosuz 22.5w Taşınabilir Şarj Cihazı Bej Bej

Satıcı: apastore

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1250.00
Voltme MagPak Kablosuz Powerbank, Type-C, iPhone Uyumlu, Mavi, 5000mAh, 22.5W Hızlı Şarj, Katlanabilir Stand

Satıcı: MZS Ticaret

1.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 1308
Voltme MagPak Kablosuz Powerbank, Type-C, Taşınabilir Şarj Cihazı, Bej, 5000mAh, Hızlı Şarj, 22.5W

Satıcı: MZS Ticaret

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 1309
Voltme Magpak 5000mah Magsafe Kablosuz 22.5w Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi Mavi

Satıcı: yzcshop

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1499.00
VOLTME MagPak Bej 5K Manyetik Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı – 5000mAh Batarya, MagSafe & Qi Uyumlu, 7.5W Kablosuz Hızlı Şarj, Katlanabilir Ayaklı Stand, Samsung, Android, iPhone 13/12 Serisi için

Satıcı: VOLTME TÜRKİYE

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 1609
VOLTME Mavi Magpak 5000mah Magsafe Kablosuz Powerbank- 22.5w

Satıcı: VOLTME

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1599.00
VOLTME Bej Magpak 5000mah Magsafe Kablosuz Powerbank- 22.5w

Satıcı: BORAKS

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1599.00

Voltme MagPak 5K 5000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Voltme MagPak 5K 5000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

134 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Voltme MagPak 5K 5000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 5000 mAh
• Kapasite (Wh) 18.5 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 12 W
• Pil Tipi Lityum İyon
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 5 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.4A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı
• Güvenlik Özellikleri Düşük Güçte Şarj Modu Fazla Akım Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C Telefon Standı

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Bej Mor
• Yükseklik 105 mm
• Genişlik 67 mm
• Derinlik 13 mm
• Ağırlık 134 g

Voltme MagPak 5K 5000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Voltme MagPak 5K 5000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.