Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
89 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

X-Level X-Power Go 5000 mAh Powerbank Fiyatları

X-Level X-PowerGo 5.000 mAh Led Ekranlı Mini Powerbank - Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: Arestrendy

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 495.00
X-Level Mini PowerBank Şarj Cihazı, 5000 mAh, 20W Hızlı Şarj, Type-C Giriş ve Çıkış, Ultra Mini, Yüksek Kalite, Akım Korumalı, Aşırı Şarj Koruma, Yatay Stand, Led Ekranlı, XP2304, Siyah

Satıcı: ares

539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 549
X-Level X-PowerGo 5.000 mAh Led Ekranlı Mini Powerbank - Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: Digiboy | 44 yorum

587,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 587.34
X-Level X-PowerGo Usb-C 5.000 mAh Hızlı Şarj Led Ekranlı Siyah Powerbank

Satıcı: Youoya

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 599.00
X-Level X-Powergo USB-C 5.000 mAH Powerbank

Satıcı: youoya

625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 625.00
X-Level X-PowerGo Usb-C 5.000 mAh Hızlı Şarj Led Ekranlı Siyah Powerbank

Satıcı: Arestrendy

725,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 725.40
X-Level X-PowerGo Usb-C 5.000 mAh Hızlı Şarj Led Ekranlı Siyah Powerbank

Satıcı: Arestrendy

776,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 776.34
X-Level X-Powergo 5.000 Mah Led Ekranlı Mini Powerbank - Taşınabilir Şarj Cihazı

Satıcı: arestrendy

806,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 806.00

X-Level X-Power Go 5000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

X-Level X-Power Go 5000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

89 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
3 A

X-Level X-Power Go 5000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 5000 mAh
• Kapasite (Wh) 18.5 Wh
• Toplam Güç 20 W
• Pil Tipi Lityum İyon
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi USB PD (Power Delivery)
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5-9V/2A 5V/3A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Aleve Dirençli Gövde Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C Telefon Standı

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 34 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 89 g

X-Level X-Power Go 5000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

X-Level X-Power Go 5000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.