4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Çıkış Adedi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Zore PW-05 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Zore Pw-05 Hızlı Şarj Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000Mah

Satıcı: EVASTORE

737,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 737.30
Zore PW-05 Hızlı Şarj Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000mAh

Satıcı: Alan Tech

755,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 755.16
Zore PW-05 Hızlı Şarj Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000mAh

Satıcı: Alan Tech

755,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 755.16
Zore PW-05 Hızlı Şarj Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000mAh Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

827,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 837.51
PSR aksesuar Beyaz Beyaz Hızlı Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000mAh Zore PW-05 ile uyumlu

Satıcı: PSR AKSESUAR

855,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 sn önce

5 865.62
PSR aksesuar Siyah Siyah Hızlı Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000mAh Zore PW-05 ile uyumlu

Satıcı: PSR AKSESUAR

855,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 865.62
Nüanstek Siyah Pw-05 Hızlı Led Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000Mah Zore

Satıcı: Blue Aksesuar

1.220,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1220.90
Zore Beyaz Pw-05 Hızlı LED Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000MAH

Satıcı: Ata Pro Tech

1.315,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 1315.66
Zore Beyaz Pw-05 Hızlı LED Göstergeli Micro Lightning Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10000MAH

Satıcı: FORUMSHOP

1.315,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 1315.66

Zore PW-05 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Zore PW-05 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var

Zore PW-05 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Fazla Şarj (over-charge) Koruması Kısa Devre Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 4 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Micro USB (Micro B)
• 3. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Zore PW-05 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.