Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
30000 saat
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
0.0167 Milyar
Enerji Tüketimi (Güçlü):
45 W
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
30 dB
Ağ Bağlantısı:
Var

Asus Zenbeam E1R DLP Projeksiyon Fiyatları

Asus Zenbeam E1r Mını 200 Led Lumen Wvga 854X480 Dahılı Batarya Power Bank Usb Type-A Hdmı Tasınabılır Led Projeksıyon

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

19.100,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 19100.70
Asus ZenBeam E1R Mını Bataryalı HDMI/USB Taşınabilir LED Projeksiyon Cihazı 19.299,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 19309
ASUS ZENBEAM E1R MINI 200 LED LUMEN WVGA (854X480) DAHİLİ BATARYA POWER BANK USB TYPE-A HDMI TAŞINABILIR LED PROJEKSIYON

Satıcı: UZMANLARPC

20.470,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 20470.26
Asus Zenbeam E1R 200 ANSI 854 x 480 Taşınabılır LED Projeksiyon Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

20.484,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 20484.33
Asus Zenbeam E1R 200 ANSI 854 x 480 Taşınabılır LED Projeksiyon Cihazı

Satıcı: KraftOnline

20.508,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 20508.54
Asus Zenbeam E1r 200 Lümen Wi-Fi Taşınabilir Led Mini Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Kraft Online

21.686,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 21686.60
Asus ZENBEAM E1R Mini 200 Led Lumen WVGA (854X480) Dahili Batarya Power Bank USB Type-A HDMI Taşınabilir Led Projeksiyon

Satıcı: Fiyat Market

22.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 22144.00
Asus ZENBEAM E1R Mini 200 Led Lumen WVGA (854X480) Dahili Batarya Power Bank USB Type-A HDMI Taşınabilir Led Projeksiyon

Satıcı: EnSonu

22.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 22239.00
ASUS 200lümen Zenebam E1r 854x480 Taşınabilir Bataryalı Led Projeksiyon

Satıcı: Sepetist

22.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 22359.00
ASUS 200lümen Zenebam E1r 854x480 Taşınabilir Bataryalı Led Projeksiyon

Satıcı: Kraft Online

22.710,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 22710.10

Asus Zenbeam E1R DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Asus Zenbeam E1R DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
30000 saat
0.0167 Milyar
45 W
30 dB
Var
Ağırlık:
310 g

Asus Zenbeam E1R DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 28 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 30 dB
• Enerji Tüketimi (Güçlü) 45 W
• Bataryalı Kullanım Var

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 854x480
• Görüntü Standardı WVGA
• Çözünürlük Desteği 1920x1080
• Parlaklık 200 Lümen
• Dinamik Kontrast 500 :1
• Yansıtma Boyutu 100 inç
• Renk Sayısı 0.0167 Milyar
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Yok

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 30000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Özelliği HDCP
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A USB Type-C
• USB İşlevi Güç Kaynağı Kablosuz Ağ Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 108 mm
• Derinlik 29 mm
• Yükseklik 84 mm
• Ağırlık 310 g

Asus Zenbeam E1R DLP Projeksiyon İle En Çok Karşılaştırılan Projeksiyon Makineleri

Asus Zenbeam E1R DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.