Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
30000 saat
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
0.0167 Milyar
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
30 dB
Ağ Bağlantısı:
Var
Ağırlık:
590 g

Asus ZenBeam Latte L1 DLP Projeksiyon Fiyatları

Asus ZenBeam Latte L1 1280x720 DLP 300 Lumen Bluetooth Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Satıcı: pendigo

22.015,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 22015.74
Asus ZenBeam Latte L1 1280x720 DLP 300 Lumen Bluetooth Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Satıcı: vizyonbilgisayar

28.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 28200.00
ASUS ZENBEAM LATTE L1 300 LUMEN 720P BLUETOOTH DAHILI BATARYA HDMI USB PROJEKSIYON

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

28.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 28397.00
ASUS ZENBEAM LATTE L1 300 LUMEN 720P BLUETOOTH DAHILI BATARYA HDMI USB PROJEKSIYON

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

28.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 28399.00
Asus ZenBeam Latte L1 300 Lumen 720P Bluetooth HDMI USB Projeksiyon 29.024,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 29034
Asus Zenbeam Latte L1 300 Lümen 1280x720 HD Bluetooth Dahili Batarya HDMI Usb Projeksiyon

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

29.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 29509
ASUS 300-LUMEN ZENBEAM LATTE L1 1280X720 KABLOSUZ TAŞINABİLİR LED PROJEKSİYON

Satıcı: Arslan Bilgisayar

30.010,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 30020
Asus Zenbeam Latte L1 300 Lumen 720P Bluetooth Dahılı Batarya Hdmı Usb Projeksıyon

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

30.770,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 30770.60
ASUS Zenbeam Latte L1 300 Lümen 1280x720 HD Bluetooth Dahili Batarya HDMI Usb Projeksiyon 31.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 31539.00
Asus Zenbeam Latte L1 300 Lümen HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

34.204,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 34204.75

Asus ZenBeam Latte L1 DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Asus ZenBeam Latte L1 DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
30000 saat
0.0167 Milyar
30 dB
Var
590 g

Asus ZenBeam Latte L1 DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Var
• İşletim Sistemi Android
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 28 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 30 dB
• Bataryalı Kullanım Var
• Diğer Özellikler Oyun Modu

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1280x720
• Görüntü Standardı HD
• Çözünürlük Desteği 1920x1080
• Parlaklık 300 Lümen
• Dinamik Kontrast 400 :1
• Yansıtma Boyutu 120 inç
• Renk Sayısı 0.0167 Milyar

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 30000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Bluetooth Var
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özelliği HDCP
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• USB İşlevi Güç Kaynağı
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 90 mm
• Derinlik 90 mm
• Yükseklik 131 mm
• Ağırlık 590 g

Asus ZenBeam Latte L1 DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.