BenQ EW600 DLP Projeksiyon

Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
1.07 Milyar
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
33 dB
Ağ Bağlantısı:
Var

BenQ EW600 DLP Projeksiyon Fiyatları

Benq Ew600 Android Tabanlı Kablosuz Usb Okuyuculu Wxga Projeksiyon Beyaz

Satıcı: TurkuazBilisim

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 34999.00
BENQ 3600ansilümen EW600 1280X800 Kablosuz Android Projeksiyon

Satıcı: ZmTeknoloji

38.304,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 38314
BenQ EW600 WXGA Akıllı Projektör DLP, Toplantı Odası Projektör, 3600 ANSI Lümen

Satıcı: netsiparis

38.660,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 38670.7
BenQ EW600 1280x800 3600 ANSI Lümen WXGA Android Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Netsiparis

39.277,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 39277.43
BenQ EW600 1280x800 3600 ANSI Lümen WXGA Android Projeksiyon Cihazı

Satıcı: AKNOLOJİ

39.296,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 39296.13
Benq 3600Ansilümen Ew600 1280X800 Kablosuz Android Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

40.726,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 40726.80
Benq Ew600, 3600 Ansı, 1280X800 Wxga, 1Xhdmı, Vga, Usb Okuyucu, Dlp, Kablosuz Wireless, 15.000 Saat Lamba Ömrü, Android,

Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ

41.839,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 41839.70
BENQ EW600, 3600 ANSI, 1280x800 WXGA, 1xHDMI, VGA, USB Okuyucu, DLP, Kablosuz Wireless, Android, SMART, Projeksiyon

Satıcı: Ptd Bilişim

42.805,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 42805.15
BenQ Ew600 3600 Ans 1200X800 Wxga Hdmı Vga Usb Dlp Wıfı Androıd Smart Projeksıyon

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

43.325,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 43325.58
Benq Ew600 Android Tabanlı Kablosuz Usb Okuyuculu Wxga Projeksiyon Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

48.627,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 48627.20

BenQ EW600 DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

BenQ EW600 DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
1.07 Milyar
33 dB
Var
Ağırlık:
2.5 kg

BenQ EW600 DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Var
• İşletim Sistemi Android
• İşletim Sistemi Versiyonu 6.0
• Depolama 16 GB
• Bellek 2 GB
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 29 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 33 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 270 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Akıllı Telefon İle Kontrol

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1280x800
• Görüntü Standardı WXGA
• Çözünürlük Desteği 1920x1200
• Parlaklık (ANSI) 3600 Lümen
• Dinamik Kontrast 20000 :1
• Yansıtma Boyutu 300 inç
• Renk Sayısı 1.07 Milyar
• 3D Desteği Var
• Dijital Zoom Yok

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Güçlü) 5000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.1 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Yok

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.0
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Versiyonu 1.4a
• HDMI Özelliği HDCP 1.4
• USB Var
• USB Tipi USB Mini-B USB Type-A
• USB İşlevi Güç Kaynağı Ekran Yansıtma Medya Görüntüleme Servis
• Diğer Bağlantılar RS-232 Ses Çıkışı Ses Girişi VGA
• Bağlantı Uyumlulukları Bulut Depolama Google ChromeCast AirPlay

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 296 mm
• Derinlik 232 mm
• Yükseklik 120 mm
• Ağırlık 2.5 kg

BenQ EW600 DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.