BenQ MH560 DLP Projeksiyon

Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
1.07 Milyar
Enerji Tüketimi (Güçlü):
280 W
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
34 dB

BenQ MH560 DLP Projeksiyon Fiyatları

BenQ MH560 3800 ANS 1920x1080 Full HD 2xHDMI VGA USB A 20.000:1 3D DLP Projektör

Satıcı: irea.

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 36009
BenQ MH560 1920x1080 3800 ANSI Lümen DLP Projeksiyon Cihazı 36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 36999.00
MH560 3800 Ans FHD 2xHDMI VGA 3D DLP Projeksiyon Cihazı 36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 37009
BENQ 3800ansilümen 1920x1080 MH560 20.000:1 DLP HDMI Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

38.603,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 38603.00
BenQ MH560 1920x1080 3800 ANSI Lümen 3D Projeksiyon Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

39.972,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 39972.48
Benq Mh560 3800 Ans 1920X1080 Full Hd 2Xhdmı Vga 20.000:1 3D Dlp Projeksiyon

Satıcı: ylmzhome

40.124,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 40124.10
Benq Mh560 3800 Lümen HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Satıcı: netsiparis

40.157,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 40157.38
BenQ MH560 1920x1080 3800 ANSI Lümen 3D Projeksiyon Cihazı

Satıcı: zmteknoloji

40.189,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 40189.87
Benq 3800Ansilümen 1920X1080 Mh560 20.000:1 Dlp Hdmı Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

40.265,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 40265.90
Benq MH560 3800 Ans 1920X1080 Full Hd 2xhdmı VGA 20.000:1 3D Dlp Projeksiyon

Satıcı: Ptd Bilişim

40.438,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 40438.52
Benq MH560 3800 Ans 1920X1080 Full Hd 2xhdmı VGA 20.000:1 3D Dlp Projeksiyon

Satıcı: Protisa-Projeksiyon

41.827,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 41827.86
BENQ MH560 3800 ANS 1920X1080 FHD 2XHDMI VGA 3D USB A DLP PROJEKSIYON

Satıcı: MAESKO

43.122,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 43122.04
BenQ Mh560, 3800 Ansı, 1920x1080 Full Hd, 2xhdmı, Vga, 20.000:1, 3d, 10.000 Saat Lamba Ömrü, Dlp Pro

Satıcı: Teknoteg

45.102,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 45112

BenQ MH560 DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

BenQ MH560 DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
1.07 Milyar
280 W
34 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok
Ağırlık:
2.3 kg

BenQ MH560 DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 29 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 34 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 215 W
• Enerji Tüketimi (Güçlü) 280 W
• Bataryalı Kullanım Yok

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Güçlü) 6000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.1 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Yok

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 2 adet
• USB Var
• USB Tipi USB Mini-B USB Type-A
• Diğer Bağlantılar RCA RS-232 S-Video Ses Çıkışı Ses Girişi VGA

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 296 mm
• Derinlik 221 mm
• Yükseklik 120 mm
• Ağırlık 2.3 kg

BenQ MH560 DLP Projeksiyon İle En Çok Karşılaştırılan Projeksiyon Makineleri

BenQ MH560 DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.