BenQ MW560 DLP Projeksiyon

Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
1.07 Milyar
Enerji Tüketimi (Güçlü):
280 W
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
34 dB

BenQ MW560 DLP Projeksiyon Fiyatları

BENQ PROJEKSIYON MW560 4000 ANS 1280X800 WXGA 2HDMI 20000:1

Satıcı: APEX ELEKTRONİK DİGİTAL

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 21859.05
BenQ MW560 1280x800 4000 ANSI Lümen WXGA Projeksiyon Cihazı

Satıcı: apexdigital

22.183,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 22183.06
BenQ MW560 1280x800 4000 ANSI Lümen WXGA Projeksiyon Cihazı

Satıcı: projeksiyon-pazari

23.757,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 23757.29
Prj MW560 4000 Ans WXGA 2xHDMI VGA Dlp Projeksion Cihazı 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 24009
Benq Mw560 4000 Ans 1280X800 Wxga 2Xhdmi Vga Dlp

Satıcı: Netsiparis

24.154,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 24154.20
Benq Mw560 4000 Lümen HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Satıcı: netsiparis

24.889,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 24889.25
BenQ MW560 4000ANS 1280x800 WXGA HDMI,VGA 20.000:1 3D DLP Projeksiyon Cihazı 24.838,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 24848
BENQ MW560 4000 ANS 1280X800 WXGA 2XHDMI VGA DLP PROJEKSIYON

Satıcı: Projeksiyon

25.273,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 25273.71
BENQ MW560 4000 ANS 1280X800 WXGA 2xHDMI VGA 20.000:1 DLP Projeksiyon

Satıcı: Protisa-Projeksiyon

25.273,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 25273.71
Benq Pro Mw560 4000 Ansı Lümen 1280X800 Dlp Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

25.356,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 25356.20
BENQ Pro 4000 ANS 1280X800 WXGA 2HDMI 20000:1 MW560

Satıcı: Teknomerkezim

25.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 25620.00
BENQ 4000-ANSILUMEN MW560 1280X800 DLP PROJEKSİYON

Satıcı: Tekno Merkezim

26.077,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 26077.50
BenQ Mw560, 4000 Ansı, 1280x800 Wxga, 2xhdmı, Vga, 20.000:1, 3d, 10.000 Saat Lamba Ömrü, Dlp Projeks

Satıcı: Teknoteg

29.312,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 29322
Benq Mw560 4000 Ansı Lumen Wxga 1280X800 Hdmi 3D Dlp Projeksiyon Cihazı Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

30.849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 30849.90

BenQ MW560 DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

BenQ MW560 DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
1.07 Milyar
280 W
34 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok
Ağırlık:
2.3 kg

BenQ MW560 DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 29 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 34 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 215 W
• Enerji Tüketimi (Güçlü) 280 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Anında Açılma/Kapanma

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Güçlü) 6000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.1 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 2 adet
• USB Var
• USB Tipi USB Mini-B USB Type-A
• Diğer Bağlantılar RS-232 S-Video Ses Çıkışı Ses Girişi VGA AV

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 296 mm
• Derinlik 221 mm
• Yükseklik 120 mm
• Ağırlık 2.3 kg

BenQ MW560 DLP Projeksiyon İle En Çok Karşılaştırılan Projeksiyon Makineleri

BenQ MW560 DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.