BenQ TK700 DLP Projeksiyon

Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
1.07 Milyar
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
34 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok

BenQ TK700 DLP Projeksiyon Fiyatları

BenQ TK700 3200 ANS 4K UHD 240hz HDR Oyun Eğlence Projektörü 2.5 mt den 100"

Satıcı: Irea

57.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 57599.00
BenQ TK700 3840x2160 3200 ANSI Lümen DLP Projeksiyon Cihazı

Satıcı: BoyutDijital

57.611,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 57611.89
TK700 3200 ANS 4K UHD 240hz HDR Oyun Eğlence Projektörü 59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 60009
BenQ TK700 3840x2160 3200 ANSI Lümen DLP Projeksiyon Cihazı

Satıcı: AKNOLOJİ

60.545,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 60545.40
Benq Tk700 3200 Ans 3840X2160 4K Uhd 240Hz Hdr Oyun Eglence Projeksıyon

Satıcı: Netsiparis

60.743,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 60743.40
BENQ 3000-ANSILUMEN TK700 3840X2160 DLP OYUNCU PROJEKSİYON

Satıcı: onlinealisverisyap

62.236,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 62246
BenQ TK700 3200 ANS 4K UHD 240 Hz HDR Oyun Eğlence Projektörü 2.5 mt den 100''

Satıcı: netsiparis

62.800,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 62800.20
Benq 3200 Ans 4K Uhd 240Hz Hdr Oyun Eglence Projektörü 2.5 Mt Den 100 Tk700

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

63.857,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 63857.10
BenQ TK700 3200 ANS 4K UHD 240hz HDR Oyun Eğlence Projektörü 2.5 mt den 100"

Satıcı: Kraft online

69.323,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 69323.80
BENQ TK700 3200 ANS 4K UHD 3840X2160 240HZ HDR OYUN EGLENCE PROJEKSIYON

Satıcı: ACF Teknoloji

81.276,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 81286

BenQ TK700 DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

BenQ TK700 DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
1.07 Milyar
34 dB
Yok
Ağırlık:
3.1 kg

BenQ TK700 DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 28 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 34 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 310 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Oyun Modu

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 3840x2160
• Görüntü Standardı 4K UHD
• Çözünürlük Desteği 3840x2160
• Parlaklık (ANSI) 3200 Lümen
• Dinamik Kontrast 10000 :1
• Yansıtma Boyutu 100 inç
• Renk Sayısı 1.07 Milyar
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Yok

OPTİK

• Işık Kaynağı Lamba
• Lamba Ömrü (Güçlü) 4000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.3 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 2 adet
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özelliği HDCP 2.2 HDR eARC HDR10 HLG
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• USB İşlevi Güç Kaynağı
• Diğer Bağlantılar RS-232 Ses Çıkışı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 312 mm
• Derinlik 246 mm
• Yükseklik 110 mm
• Ağırlık 3.1 kg

BenQ TK700 DLP Projeksiyon Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

fatih Profil Resmi

8 yorum

fatih ışı kaynağı led değil. normal lambadır @epey https://www.benq.com/tr-tr/projector/gaming/tk700/spec.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @fatih Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Halil E*** Profil Resmi

6 yorum

Halil E*** 3 adet HDMI, eARC desteği, ışık gücü 2 yıl cihaz ve lamba garantisi, hızı, rakipsiz bir 4K projektör alan pişman olmaz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.