Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Benq W2720i 4K Led Ev Sinema Projeksiyon Cihazı (Smart Kablosuz Android, Netflix)
Satıcı: Dikey Teknoloji
103.399,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 103399.10
BenQ W2720i | 4K 2500lm LED Akıllı Ev Sineması Projektörü AI Sinema Modu ile, DCI-P3, HDR, Delta E < 3, Rec.709, Fabrika Kalibrasyonu, eARC, Dolby, 7.1 Kanal, Android TV, HDR10+, HDR10, HLG Satıcı: Dikey Teknoloji
107.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 108009
BenQ W2720i 4K LED Ev Sinema Projeksiyon Cihazı (Smart Kablosuz Android, Netflix) Satıcı: Dikey Teknoloji
107.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 107999.00
BENQ 2500ansilümen W2720I 4K Kablosuz Android Tv Ev Sinema 4Led Projeksiyon Satıcı: onlinealisverisyap
124.445,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 124455
Benq 2500Ansilümen W2720ı 4K Kablosuz Android Tv Ev Sinema 4Led Projeksiyon
Satıcı: onlinealisverisyap
130.325,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 130325.90
BenQ W2720i 4K LED Ev Sinema Projeksiyon Cihazı (Smart Kablosuz Android, Netflix) Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
141.209,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 141209.30