Projeksiyon Sistemi:
LCD
Lamba Ömrü (Ekonomik):
12000 saat
Çözünürlük:
Renk Sayısı:
0.0167 Milyar
Enerji Tüketimi (Güçlü):
270 W
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
38 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok
Ağırlık:
2.4 kg

Epson CO-FH01 LCD Projeksiyon Fiyatları

Epson CO-FH01 Full Hd(1920X1080),3.000 A.Lümen,12.000 Saat Lamba Ömrü, Projeksiyon Cihazı

3 yorum

25.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 25199.00
Epson Co-Fh01 Full Hd 3000 Ansi Lümen Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dikey Teknoloji

27.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 27259.10
EPSON CO-FH01 Full HD 3000 Ansi Lümen Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dikey Teknoloji

27.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 27549.05
Epson Co-Fh01 Full HD, 3.000 A.Lümen, 12.000 Saat Lamba Ömrü, Projeksiyon Cihazı 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 27999.00
EPSON CO-FH01 3000 ANSI Lümen 1920x1080 Full Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Boyut Dijital

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 27999.00
Epson Co-fh01 3000 Ansı Lümen 1920x1080 Full Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: BoyutDijital

28.199,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 28199.06
Epson Co-fh01 3000 Ansı Lümen 1920x1080 Full Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: AKNOLOJİ

28.600,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 28600.44
Epson Co-Fh01 3000Ans 1920X1080 Projeksiyon

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

29.565,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 29565.50
Epson CO-FH01 3000Ans 1920x1080 Projeksiyon

Satıcı: UZMANLARPC

29.724,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 29724.10
EPSON CO-FH01 3000 ANSI Lümen 1920x1080 Full Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Kraft online

32.649,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 32649.40

Epson CO-FH01 LCD Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Epson CO-FH01 LCD Projeksiyon Temel Özellikleri

LCD
12000 saat
0.0167 Milyar
270 W
38 dB
Yok
2.4 kg

Epson CO-FH01 LCD Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi LCD
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 29 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 38 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 214 W
• Enerji Tüketimi (Güçlü) 270 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Kara Tahta Modu

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1920x1080
• Görüntü Standardı FHD
• Parlaklık 3000 Lümen
• Yansıtma Boyutu 391 inç
• Renk Sayısı 0.0167 Milyar
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Var
• Dijital Zoom Oranı 1.35 x

OPTİK

• Işık Kaynağı UHE
• Lamba Ömrü (Güçlü) 6000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 12000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Yok

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A USB Type-B
• USB İşlevi Güç Kaynağı Servis

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 295 mm
• Derinlik 211 mm
• Yükseklik 87 mm
• Ağırlık 2.4 kg

Epson CO-FH01 LCD Projeksiyon Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Nihat K******** Profil Resmi

1 yorum

Nihat K******** An itibariyle 11.2.2025 Çiçek sepeti ve Ptt avm'de satılıyormuş bu sitelerde ürüne ait detay namına bir şey olmadığını zaten biliyorum ama yine de girip bakayım dedim çiçek sepetinde bilgi sıfır ürün özelliklerinde bu üründen şu kadar adet satılır vs yazıyor, ptt avm'ye girdim ürün açıklaması sıfır ürün özellikleri epson, :D ya bukadar mı işinizden sıkıldınız hadi çiçek sepetinde çalışan arkadaşın uzmanlığı ot çiçek böcek ben anlamam ki bundan diyebilir :D komik ama diyormuş işte, ptt avm deki arkadaş benim uzmanlığım iadeli taahütlü mektup kartpostal mı diyor nedir bu nasıl müşteri hizmeti rekabet anlayışı Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Emrah Ç**** Profil Resmi

27 yorum

Emrah Ç**** Otomatik yatay ve dikey ⁰30 köşe düzeltme var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Emrah Ç**** Üretici verisi bu şekilde: https://dosya.epey.com/909854/epson-co-fh01-8844.pdf?rand=70078769
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.