Projeksiyon Sistemi:
LCD
Lamba Ömrü (Ekonomik):
12000 saat
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
0.0167 Milyar
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
37 dB
Ağ Bağlantısı:
Var
Ağırlık:
2.8 kg

Epson EH-TW850 LCD Projeksiyon Fiyatları

Epson EH-TW850 Full HD(1920X1080),3.400 Ansi Lümen,Wi-Fi,AirPlay 12.000 Lamba Projeksiyon 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 34999.00
Epson Eh-Tw850 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dikey Teknoloji

38.998,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 38998.70
Epson Eh-Tw850 3400 Lümen Hdmi Projeksiyon Cihazı Beyaz 38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 38999.00
Epson Eh-Tw850 Full Hd(1920X1080),3.400 Ansi Lümen,Wi-Fi,Airplay 12.000 Lamba Projeksiyon Cihazı

Satıcı: TurkuazBilişim

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 38999.00
Epson Eh-Tw850 Full Hd(1920X1080),3.400 Ansi Lümen,Wi-Fi,Airplay 12.000 Lamba Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dikey Teknoloji

40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 40999.00
EPSON EH-TW850 3400 Lümen HDMI Projeksiyon Cihazı

Satıcı: dualpazar

43.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 43240.00
Epson Eh-Tw850 3Lcd Fhd (1920X1080) 16.000:1 Hdmı, Usb Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dualpazar

43.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 43240.00
EPSON EH-TW850 3400 Lümen HDMI Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Netsiparis

45.267,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 45267.39
Epson EH-TW850 3Lcd FHD (1920x1080) 16.000:1 HDMI, USB Projeksiyon Cihazı

Satıcı: dualpazar

46.860,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 46860.67

Epson EH-TW850 LCD Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Epson EH-TW850 LCD Projeksiyon Temel Özellikleri

LCD
12000 saat
0.0167 Milyar
37 dB
Var
2.8 kg

Epson EH-TW850 LCD Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi LCD
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 28 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 37 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 231 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Anında Açılma/Kapanma iProjection Kara Tahta Modu

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1920x1080
• Görüntü Standardı FHD
• Parlaklık 3400 Lümen
• Dinamik Kontrast 16000 :1
• Yansıtma Boyutu 305 inç
• Renk Sayısı 0.0167 Milyar
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Yok

OPTİK

• Lamba Ömrü (Ekonomik) 12000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.2 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 2 adet
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A USB Type-B
• USB İşlevi Ekran Yansıtma
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı
• Bağlantı Uyumlulukları Miracast AirPlay

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 302 mm
• Derinlik 249 mm
• Yükseklik 87 mm
• Ağırlık 2.8 kg

Epson EH-TW850 LCD Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.