Projeksiyon Sistemi:
LCD
Lamba Ömrü (Ekonomik):
30000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Ağ Bağlantısı:
Var
Ağırlık:
1.1 kg

Everest PJ04 Pandora LCD Projeksiyon Fiyatları

Everest Projeksiyon Cihazı PJ04 Pandora 1280x720P 7500 Lumen 4K Android 13 Siyah-Gri

Satıcı: Smallmantr

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 5509
Everest Pj04 Pandora Siyah-Gri Taşınabilir 1280-720P 7500 Lumen 4K Andriod 13 Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Smallman

5.558,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5558.70
Everest Pj04 Pandora Siyah/gri Taşınabilir 1280 720p 7500 Lumen 4k Destekli Andriod 13 Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: kuralay

5.584,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 5584.54
EVEREST PJ04, 250 LED Lümen, 1280X720, 1xHDMI, 1xUSB, WiFi 6, Bluetooth, 30.000 Saat Led Ömrü, 1.5W Speaker, Android 13,

Satıcı: Ptd Bilişim

5.679,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5679.92
Everest PJ04 Pandora Siyah-Gri Taşınabilir 1280-720P 7500 Lumen 4K Andriod 13 HD Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Smallman

5.698,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5698.14
Everest Pj04 Pandora Siyah/gri Taşınabilir 1280 720p 7500 Lumen 4k Destekli Andriod 13 Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Smallman

5.719,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 5719.84
Everest PJ04 Pandora Siyah-Gri Taşınabilir 1280-720P 7500 Lumen 4K Andriod 13 HD Projeksiyon Cihazı

Satıcı: SMALLMAN

5.971,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 5971.05
Everest Pj04 Pandora Siyah-Gri Taşınabilir 1280-720P 7500 Lumen 4K Andriod 13 Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.172,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6172.30
Everest PJ04 1280*720P 7500 Ansilümen 4K Destekli Andriod 13 HD Pandora Siyah/Gri Taşınabilir Projeksiyon

Satıcı: MAESKO

7.520,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7520.75

Everest PJ04 Pandora LCD Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Everest PJ04 Pandora LCD Projeksiyon Temel Özellikleri

LCD
30000 saat
Var
1.1 kg

Everest PJ04 Pandora LCD Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi LCD
• Akıllı Projeksiyon Var
• İşletim Sistemi Android
• İşletim Sistemi Versiyonu 13
• Depolama 8 GB
• Bellek 1 GB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 60 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Otomatik Odaklama

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1280x720
• Görüntü Standardı HD
• Çözünürlük Desteği 3840x2160
• Parlaklık (ANSI) 250 Lümen
• Dinamik Kontrast 1000 :1
• Yansıtma Boyutu 120 inç
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Yok

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 30000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı Ses Girişi

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 187 mm
• Derinlik 108 mm
• Yükseklik 119 mm
• Ağırlık 1.1 kg

Everest PJ04 Pandora LCD Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.