Projeksiyon Sistemi:
LCD
Lamba Ömrü (Ekonomik):
20000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Ağ Bağlantısı:
Var

HP Everyday CC360 LCD Projeksiyon Fiyatları

HP Cc360 Fhd Smart Projector Otomatik Focus 500 Led Lm-Android TV Stick

Satıcı: JetKlik

6.523,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 6523.00
Hp Cc360 500 Lümen Full Hd Projeksiyon Cihazı

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

8.449,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 8449.70
HP CC360 FHD Akıllı Projeksiyon Cihazı Otomatik Focus 500 LED Lms

Satıcı: JetKlik

8.645,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 8645.81
HP Projektör CC360, FHD Akıllı Projektör, Wifi ve Bluetooth'lu Projektör, Kablosuz Yansıtma, Otomatik Odaklama, 4K Desteği, Netflix, Disney+

Satıcı: JetKlik

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 8959
HP CC360 FHD Akıllı Projeksiyon Cihazı Otomatik Focus 500 LED Lms

Satıcı: Ayaz Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 8999.00
HP CC360 FHD Akıllı Projeksiyon Cihazı Otomatik Focus 500 LED Lms

Satıcı: JetKlik

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 9499.00
Hp Cc360 Fhd Smart Projector Otomatik Focus 500 Led Lm-Android Tv Stick

Satıcı: Smallman

21.673,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 21673.90
Hp Cc360 Fhd Smart Projeksiyon Cihazı Otomatik Focus 500 Led Lm - Android Tv Stick

Satıcı: Pazareyle

24.000,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 24000.01
HP Cc360 Fhd Smart Projector Otomatik Focus 500 Led Lm-Android TV Stick

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

24.843,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 24843.54

HP Everyday CC360 LCD Projeksiyon Fiyat Geçmişi

HP Everyday CC360 LCD Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi LCD
• Akıllı Projeksiyon Var
• Depolama 16 GB
• Bellek 2 GB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 78 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Otomatik Odaklama

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 20000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• USB İşlevi Ekran Yansıtma Medya Görüntüleme
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

HP Everyday CC360 LCD Projeksiyon İle En Çok Karşılaştırılan Projeksiyon Makineleri

HP Everyday CC360 LCD Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.