Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Enerji Tüketimi (Güçlü):
225 W
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
29 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok

Optoma W400LVE DLP Projeksiyon Fiyatları

Optoma W400LVe 1280x800 4000 ANSI Lümen DLP Projeksiyon Cihazı 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 19499.00
Optoma W400LVE 1280x800 4000 ANSI Lümen DLP WXGA Projeksiyon Cihazı

Satıcı: dikey-teknoloji

19.739,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 19739.06
Optoma W400LVE 1280x800 4000 ANSI Lümen DLP WXGA Projeksiyon Cihazı

Satıcı: atesavm

19.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 19740.00
Optoma W400Lve 4000 Ans 1280X800 Wxga Vga Hdmı Projeksıyon

Satıcı: Dikey Teknoloji

19.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 19949.05
Optoma W400lve 4000 Ans 1280X800 Wxga Vga Hdmı Projeksıyon

Satıcı: Netsiparis

20.049,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20049.80
Optoma W400lve 4000Al 1280X800 Wxga Hdmı Projeksiyon

Satıcı: Ucuz Sepet

20.513,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 20513.40
Optoma W400Lve HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Satıcı: netsiparis

20.660,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 20660.07
Optoma W400Lve 4000 Ans 1280X800 Wxga Vga Hdmı Projeksıyon

Satıcı: incehesap

20.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 20739.00
OPTOMA W400LVe 4000AL 1280x800 WXGA HDMI PROJEKSİYON

Satıcı: incehesap

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 20999.00
Optoma W400LVe

Satıcı: onlinealisverisyap

21.003,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 21013.01
OPTOMA W400LVe 4000AL 1280x800 WXGA HDMI PROJEKSİYON

Satıcı: NETSİPARİS

21.553,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 21553.50
OPTOMA W400LVe 4000AL 1280x800 WXGA HDMI PROJEKSİYON

Satıcı: 1DoluDukkan

24.561,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 24561.86

Optoma W400LVE DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Optoma W400LVE DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
225 W
29 dB
Yok
Ağırlık:
3.04 kg

Optoma W400LVE DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 27 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 29 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 187 W
• Enerji Tüketimi (Güçlü) 225 W
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Enerji Tasarruf Modu Hızlı Açılma Otomatik Kapanma Parola ile Koruma

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Güçlü) 6000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.1 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Yok

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Versiyonu 1.4a
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• USB İşlevi Güç Kaynağı
• Diğer Bağlantılar RCA RS-232 Ses Çıkışı Ses Girişi VGA

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 316 mm
• Derinlik 244 mm
• Yükseklik 108 mm
• Ağırlık 3.04 kg

Optoma W400LVE DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.