Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Enerji Tüketimi (Güçlü):
225 W
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
29 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok

Optoma X400LVe DLP Projeksiyon Fiyatları

Optoma X400LVe 1024x768 4000 ANSI Lümen DLP Projeksiyon Cihazı 17.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 17549.00
Optoma X400LVE 4000 Ansı Xga 1024X768 HDMI

Satıcı: Dikey Teknoloji

17.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 17999.10
Optoma X400LVE 1024x768 4000 ANSI Lümen XGA Projeksiyon Cihazı

Satıcı: TurkuazBilisim

18.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 18565.00
Optoma X400LVE 1024x768 4000 ANSI Lümen XGA Projeksiyon Cihazı

Satıcı: fonscreen

18.788,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 18788.95
Optoma X400Lve 4000Al 1024X768 Xga 15000H Dlp Projeksıyon

Satıcı: TurkuazBilişim

19.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 19599.00
Optoma X400lve 4000 Ansi Lümen Xga Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dikey Teknoloji

19.739,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 19739.10
OPTOMA X400LVe 4000AL 1024x768 VGA HDMI PROJEKSİYON

Satıcı: netsiparis

20.527,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 20527.01
Optoma 4000 Ansı Xga 1024X768 Hdmı X400lve

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

20.828,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 20828.30
OPTOMA Projeksiyon 4000Ans 1024x768 Hdmi+ Vga

Satıcı: Turkuaz Bilişim

21.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 21199.00
OPTOMA Projeksiyon 4000Ans 1024x768 Hdmi+ Vga

Satıcı: NETSİPARİS

21.414,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 21414.60

Optoma X400LVe DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Optoma X400LVe DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
225 W
29 dB
Yok
Ağırlık:
3.05 kg

Optoma X400LVe DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 27 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 29 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 187 W
• Enerji Tüketimi (Güçlü) 225 W
• Bataryalı Kullanım Yok

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Güçlü) 6000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.1 x
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Yok

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 2 adet
• HDMI Versiyonu 1.4a
• HDMI Özelliği MHL
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• USB İşlevi Güç Kaynağı
• Diğer Bağlantılar RCA RS-232 Ses Çıkışı Ses Girişi VGA

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 316 mm
• Derinlik 244 mm
• Yükseklik 108 mm
• Ağırlık 3.05 kg

Optoma X400LVe DLP Projeksiyon İle En Çok Karşılaştırılan Projeksiyon Makineleri

Optoma X400LVe DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.