Projeksiyon Sistemi:
LCD
Lamba Ömrü (Ekonomik):
30000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Ağ Bağlantısı:
Var
Ağırlık:
1.6 kg

Vankyo Performance V700G LCD Projeksiyon Fiyatları

Vankyo Performance V700G 400 Lümen Full HD Android Projeksiyon Cihazı

Satıcı: GrooveTeknoloji

10.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 10460
Vankyo V700G Android Google TV HDR10+ 4K Destekli Projeksiyon Cihazı +Auto Focus+Auto Keystone+6G WiFi+5.2BT

Satıcı: Oyuncakhobi

10.556,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 10556.91
Vankyo Performance V700g Android Google Tv Hdr10+ 4k Destekli Projeksiyon Cihazı

Satıcı: oyuncakhobi

10.674,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 10674.21
Vankyo Performance V700G Android Google TV HDR10+ 4K Destekli Projeksiyon Cihazı +Auto Focus+Auto Keystone+6G WiFi+5.2 Bluetooth+300İnç Yansıtma+Hifi Dolby Ses Sistemi+PS5/PS4/XBOX

Satıcı: Oyuncakhobi

10.787,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10787.00
Vankyo Performance V700G Android Google TV HDR10+ 4K Destekli Projeksiyon Cihazı +Auto Focus+Auto Keystone+6G WiFi+5.2 Bluetooth+300İnç Yansıtma+Hifi Dolby Ses Sistemi+PS5/PS4/XBOX

Satıcı: Oyuncakhobi

10.801,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 10801.26
Vankyo Performance V700g Android Google Tv Hdr10+ 4k Destekli Projeksiyon Cihazı

Satıcı: ernpazarlama

21.617,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 21617.84
Vankyo Performance V700g Android Google Tv Hdr10+ 4K Destekli Projeksiyon Cihazı +Auto Focus+Auto Keystone+6G Wifi+5.2 Bluetooth+300İnç Yansıtma+Hifi Dolby Ses Sistemi+Ps5/Ps4/Xbox

Satıcı: ylmzhome

23.779,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 23779.60

Vankyo Performance V700G LCD Projeksiyon Fiyat Geçmişi

Vankyo Performance V700G LCD Projeksiyon Temel Özellikleri

LCD
30000 saat
Var
1.6 kg

Vankyo Performance V700G LCD Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi LCD
• Akıllı Projeksiyon Var
• Depolama 16 GB
• Bellek 2 GB
• Bataryalı Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Bluetooth Kablosuz Ses Akışı Dolby Audio Google Asistan Otomatik Odaklama

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 30000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özelliği HDR10+
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 248 mm
• Derinlik 176 mm
• Yükseklik 94 mm
• Ağırlık 1.6 kg

Vankyo Performance V700G LCD Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.