Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
60000 saat
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
1.07 Milyar
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
26 dB
Ağ Bağlantısı:
Var
Ağırlık:
960 g

ViewSonic M1 Max DLP Projeksiyon Fiyatları

ViewSonic M1 Max Harman Kardon Hoparlörlü FHD Smart Led Taşınabilir Projeksiyon 20.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 20699.00
Viewsonic M1 Max Dahili Google TV'li 1080P Full HD Akıllı LED Projeksiyon Cihazı

Satıcı: PROOF TEKNOLOJİ

20.929,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20939
Viewsonic M1 Max 500 Lümen Full Hd Wi-Fi Taşınabilir Led Projeksiyon Cihazı

Satıcı: tulparlife

21.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 21150.00
Viewsonic M1 Max Dahili Google Tv'li 1080p Full Hd Akıllı Led Projeksiyon Cihazı

Satıcı: TurkuazBilisim

22.183,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 22183.06
VIEWSONIC M1 MAX TASINABILIR PROJEKSIYON FHD Google TV - Wi-Fi - Bluetooth Dahili Batarya Harman Kardon Hoparlör Smart LED Projektor

Satıcı: Proof Teknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 23009
Viewsonic M1 Max Dahili Google Tv'li 1080p Full Hd Akıllı Led Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Proof

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 22999.00
Viewsonic M1 Max Dahili Google TV'li 1080P Full HD Akıllı LED Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Proof Teknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 22999.00
Viewsonic M1 Max Dahili Google TV'li 1080P Full HD Akıllı LED Projeksiyon Cihazı

Satıcı: TurkuazBilişim

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 22999.00
Viewsonic M1 Max Dahili Google TV'li 1080P Full HD Akıllı LED Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Proof Teknoloji

23.710,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 23710.30
VIEWSONIC 500lümen M1 Max VS20126 1920x1080 Wıfı Kablosuz Google TV LED Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

36.786,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 36796
Vıewsonıc 500Lümen M1 Max Vs20126 1920X1080 Wıfı Kablosuz Google Tv Led Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

38.362,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 38362.60

ViewSonic M1 Max DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

ViewSonic M1 Max DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
60000 saat
1.07 Milyar
26 dB
Var
960 g

ViewSonic M1 Max DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Var
• Depolama 8 GB
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 25 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 26 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 46 W
• Bataryalı Kullanım Var
• Diğer Özellikler Bluetooth Kablosuz Ses Akışı Harman Kardon Otomatik Başlatma Otomatik Odaklama 360° Kurulum

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1920x1080
• Görüntü Standardı FHD
• Çözünürlük Desteği 1920x1080
• Dinamik Kontrast 120000 :1
• Yansıtma Boyutu 100 inç
• Renk Sayısı 1.07 Milyar
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Yok

OPTİK

• Işık Kaynağı LED
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 60000 saat
• Optik Zoom Yok
• Lens Kaydırma Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özelliği HDCP 1.4
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A USB Type-C
• USB İşlevi Güç Kaynağı Ekran Yansıtma Medya Görüntüleme Şarj Olma Servis
• Diğer Bağlantılar Ses Çıkışı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 182 mm
• Derinlik 141 mm
• Yükseklik 62 mm
• Ağırlık 960 g

ViewSonic M1 Max DLP Projeksiyon İle En Çok Karşılaştırılan Projeksiyon Makineleri

ViewSonic M1 Max DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.