Projeksiyon Sistemi:
DLP
Lamba Ömrü (Ekonomik):
15000 saat
Parlaklık (ANSI):
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Renk Sayısı:
1.07 Milyar
Gürültü Seviyesi (Güçlü):
34 dB
Ağ Bağlantısı:
Yok

ViewSonic PX704HD DLP Projeksiyon Fiyatları

Vıewsonıc PX704HD VS19746 Projeksiyon Cihazı

Satıcı: TurkuazBilisim

31.865,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 31865.06
VIEWSONIC 4000ansilümen 1920x1080 PX704HD DLP Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

32.441,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 32451
Vıewsonıc Px704hd 4000Al 1920X1080 Fhd 15000H Hdmı Dlp Projeksıyon

Satıcı: Netsiparis

32.633,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 32633.70
ViewSonic PX704HD 4000 ANSI Lumen Full HD 1080p Ev ve Ofis Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Dikey Teknoloji

32.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 32849.10
Vıewsonıc PX704HD VS19746 Projeksiyon Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

33.564,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 33564.67
Vıewsonıc 4000Ansilümen 1920X1080 Px704hd Dlp Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

33.811,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 33811.10
ViewSonic PX704HD Full HD Projektör, 1080p, 4000 ANSI lumen, Kontrast 22.000:1, Düşük Gecikme Süresi 16ms, 300 inç'e kadar ekran, Çift HDMI, USB Gücü, Otomatik Keystone V Düzeltme

Satıcı: onlinealisverisyap

33.877,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 33887.16
ViewSonic PX704HD 4000 ANSI Lumen Full HD 1080p Ev ve Ofis Projeksiyon Cihazı

Satıcı: TurkuazBilişim

33.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 33899.00
ViewSonic PX704HD 4000 ANSI Lumen Full HD 1080p Ev ve Ofis Projeksiyon Cihazı

Satıcı: netsiparis

35.919,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 35919.75
VIEWSONIC 4000ansilümen 1920x1080 PX704HD DLP Projeksiyon

Satıcı: onlinealisverisyap

37.304,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 37304.08
Vıewsonıc Px704hd Dlp Fhd 1920x1080 4000al 2xhdmı Rs232 1xusb-a 22000:1 Hoparlör Projeksiyon

Satıcı: Teknoteg

42.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 42759
ViewSonic 4000ansilümen 1920x1080 PX704HD DLP Projeksiyon

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

43.358,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 43358.52
ViewSonic Px704hd Dlp Fhd 1920x1080 4000al 2xhdmı Rs232 1xusb-a 22000:1 Hoparlör Projeksiyon

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

45.193,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 45193.25

ViewSonic PX704HD DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

ViewSonic PX704HD DLP Projeksiyon Temel Özellikleri

DLP
15000 saat
1.07 Milyar
34 dB
Yok
Ağırlık:
2.7 kg

ViewSonic PX704HD DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Yok
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 25 dB
• Gürültü Seviyesi (Güçlü) 34 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 295 W
• Bataryalı Kullanım Yok

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1920x1080
• Görüntü Standardı FHD
• Çözünürlük Desteği 1920x1200
• Parlaklık (ANSI) 4000 Lümen
• Dinamik Kontrast 22000 :1
• Yansıtma Boyutu 300 inç
• Renk Sayısı 1.07 Milyar
• Dijital Zoom Var
• Dijital Zoom Oranı 2 x

OPTİK

• Işık Kaynağı UHP
• Lamba Ömrü (Güçlü) 4000 saat
• Lamba Ömrü (Ekonomik) 15000 saat
• Optik Zoom Var
• Optik Zoom Oranı 1.1 x
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Yok
• Bluetooth Yok
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 2 adet
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özelliği HDCP 1.4
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A
• USB İşlevi Güç Kaynağı Servis
• Diğer Bağlantılar RS-232 Ses Çıkışı Ses Girişi

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 309 mm
• Derinlik 234 mm
• Yükseklik 115 mm
• Ağırlık 2.7 kg

ViewSonic PX704HD DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.