Projeksiyon Sistemi:
DLP
Çözünürlük:
Dinamik Kontrast:
Ağ Bağlantısı:
Var
Ağırlık:
1.3 kg

XGIMI MoGo 4 Laser DLP Projeksiyon Fiyatları

Xgımı Mogo 4 Laser Projeksiyon Cihazı

Satıcı: Haydi iste

34.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 34780.00
Mogo 4 laser

Satıcı: HAYDI ISTE

48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 48509
Xgımı Mogo 4 Laser Full Hd 550 Lümen Projeksiyon Cihazı Gri

Satıcı: mediamarkt

50.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 50496.00
Xgımı Mogo 4 Laser Outdoor Collectıon (Bundle)

Satıcı: Haydi iste

51.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 51700.00
Xgimi Mogo 4 Laser Taşınabilir Projeksiyon Cihazı 52.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 52599.00
Mogo 4 Laser 550 ISO Lümens FHD Projeksiyon Cihazı 52.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 52609
XGIMI MoGo 4 LASER OUTDOOR COLLECTION (Bundle)

Satıcı: Haydi İste

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 54999.00
Xgımı Mogo 4 Laser Outdoor Collectıon Bundle

Satıcı: haydiiste

55.741,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 55741.06
Xgimi MoGo 4 Laser Outdoor Collection

Satıcı: HAYDI ISTE

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 58009
Xgimi MoGo 4 Lazer Outdoor Çantalı Set 1080P FHD 550 Iso Lümen Lisanslı Google TV Taşınabilir Projeksiyon Cihazı 63.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 63099.00
XGIMI MoGo 4 LASER OUTDOOR COLLECTION (Bundle)

Satıcı: HAYAT ELEKTRONİK

63.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 63099.00

XGIMI MoGo 4 Laser DLP Projeksiyon Fiyat Geçmişi

XGIMI MoGo 4 Laser DLP Projeksiyon Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Projeksiyon Sistemi DLP
• Akıllı Projeksiyon Var
• İşlemci / Yonga Seti ARM Cortex-A53
• İşlemi Frekansı 1.15 GHz
• İşlemci Çekirdeği 4 birim
• Depolama 32 GB
• Bellek 2 GB
• Gürültü Seviyesi (Ekonomik) 28 dB
• Enerji Tüketimi (Ekonomik) 65 W
• Bataryalı Kullanım Var
• Diğer Özellikler Bluetooth Kablosuz Ses Akışı Dolby Audio Dolby Digital Plus Harman Kardon Hızlı Açılma LED Aydınlatma Manyetik Filtre Otomatik Odaklama Oyun Modu 360° Kurulum

GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük 1920x1080
• Görüntü Standardı FHD
• Çözünürlük Desteği 3840x2160
• Dinamik Kontrast 1000 :1
• Yansıtma Boyutu 200 inç
• 3D Desteği Yok
• Dijital Zoom Var

OPTİK

• Işık Kaynağı Lazer
• Optik Zoom Yok
• Otomatik Keystone Var

BAĞLANTILAR

• Ağ Bağlantısı Var
• Ağ Bağlantısı Türü Kablosuz (WLAN)
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özelliği ARC HDR10
• USB Var
• USB Tipi USB Type-A USB Type-C
• USB İşlevi Ekran Yansıtma Şarj Olma
• Bağlantı Uyumlulukları DLNA Google ChromeCast

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 97 mm
• Derinlik 97 mm
• Yükseklik 208 mm
• Ağırlık 1.3 kg

XGIMI MoGo 4 Laser DLP Projeksiyon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.