Emiş Gücü:
5000 Pa
Emiş Gücü Kontrolü:
Çalışma Süresi:
Şarj Süresi:
Aşılabilir Yükseklik:
Wi-Fi:
Var
Haritalama :
Var
Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Karcher RCV 5 Robot Süpürge+Mop Fiyatları

Karcher Rcv5eu Robot Süpürge Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Teknoridoo

13.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 13349.10
Karcher Rcv 5 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: AYYILDIZ BİLİŞİM

16.545,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 16545.10
Karcher RCV 5 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

16.823,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 16823.08
Karcher Rcv 5 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: ASEL

17.204,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 17204.00
Karcher RCV 5 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

17.780,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 17790
Karcher RCV 5 Robot Süpürge Beyaz

Satıcı: lumisahome

18.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 18049.00
Karcher RCV 5 Robot Süpürge Beyaz

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT

18.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 18789.00
Karcher RCV 5 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

19.055,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 19055.12
Karcher RCV5EU Robot Süpürge 2500 Pa Emiş Gücü ile Akıllı Navigasyon Düz Zemin Temizliği - Beyaz

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT | 66 yorum

19.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 19539.00
Karcher RCV5EU Robot Süpürge 2500 Pa Emiş Gücü ile Akıllı Navigasyon Düz Zemin Temizliği - Beyaz

Satıcı: A.N GROUP | 66 yorum

19.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 19699.00
Karcher RCV 5 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: Gürel Store

24.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 24250.00
Karcher RCV 5 ROBOT SÜPÜRGE

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

27.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 27636.00
Karcher RCV5 Akıllı Temizlik Robot Süpürge 27.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 27636.00
Karcher RCV 5 Robot Süpürge

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK ESYALARI 1948

40.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 40319.00

Karcher RCV 5 Robot Süpürge+Mop Fiyat Geçmişi

Karcher RCV 5 Robot Süpürge+Mop Temel Özellikleri

5000 Pa
Var
Otomatik Şarj:
Var
Islak Mop:
Var
Zaman Planlama:
Var

Karcher RCV 5 Robot Süpürge+Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Bölge Bloklama Süpürme + Mop
• Bölge Bloklama Yöntemi Mobil Uygulama
• Aşılabilir Yükseklik 20 mm
• Haritalama Var
• Haritalama Yöntemi Kamera Lidar
• Otomatik Şarj Var
• Düşme Engelleyici Sensör Var
• Zaman Planlama Var
• Kızılötesi Kumanda Yok
• Sesli Bilgilendirme Var
• Oda Sınırlandırma Var
• Wi-Fi Var
• Temizlik Esnasında Şarj Var

DONANIM & FİLTRE

• Toz Boşaltma İstasyonu Yok
• Mop Temizleme İstasyonu Yok
• Islak Mop Var
• Yan Fırça Sayısı 1 Adet
• Toz Haznesi 330 ml
• Su Haznesi 240 ml

FONKSİYONLAR

TASARIM

• En 350 mm
• Yükseklik 97 mm
• Derinlik 350 mm
• Ağırlık 4 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Karcher RCV 5 Robot Süpürge+Mop Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kemal C**** Profil Resmi

1 yorum

Kemal C**** Kärcher kalitesini yine göstermiş.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.