Emiş Gücü:
5000 Pa
Emiş Gücü Kontrolü:
Wi-Fi:
Var
Haritalama :
Var
Otomatik Şarj:
Var
Islak Mop:
Var
Zaman Planlama:
Var

Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge+Mop Fiyatları

S20 Robot Süpürge 5000Pa Güçlü Emiş, Mop Özelliği, Akıllı Haritalama Xiaomi Türkiye Garantili

Satıcı: ŞAHANE İNDİRİM

11.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 11699.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge 5000Pa

Satıcı: Vedora

12.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12371.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge 5000Pa (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: KimSatar

12.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 12570.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge 5000Pa (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: EymenessTeknoloji

12.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 12570.00
Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge 5000Pa (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: KimSatar

12.726,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12726.10
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge 5000PA (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Azur | 33 yorum

13.104,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 13104.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge 5000PA (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: MetaCenterr | 33 yorum

13.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 13649.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: metacenterr

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 13999.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Beyaz Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: VEDORA

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 14400.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Black

Satıcı: TeknoRido

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14999.00
Xiaomi Robot Süpürge S20 Beyaz

Satıcı: KimSatar

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 14999.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge White

Satıcı: Mobiloom

17.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 17289.00
Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge Black

Satıcı: Mobiloom

17.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 17289.00
S20 Robot Süpürge 5000Pa Güçlü Emiş, Mop Özelliği, Akıllı Haritalama Xiaomi Türkiye Garantili

Satıcı: Uzunkaya Home

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 17669.07
Xiaomi Robot Vacuum S20 Akıllı Robot Süpürge

Satıcı: eymeness-teknoloji

17.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 17750.00

Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge+Mop Fiyat Geçmişi

Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge+Mop Temel Özellikleri

5000 Pa
Var

Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge+Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Bölge Bloklama Süpürme + Mop
• Bölge Bloklama Yöntemi Mobil Uygulama
• Haritalama Var
• Haritalama Yöntemi Lazer (LDS)
• Otomatik Şarj Var
• Zaman Planlama Var
• Oda Sınırlandırma Var
• Wi-Fi Var

DONANIM & FİLTRE

• Toz Boşaltma İstasyonu Yok
• Mop Temizleme İstasyonu Yok
• Islak Mop Var
• Yan Fırça Sayısı 1 Adet
• Toz Haznesi 400 ml
• Su Haznesi 270 ml

FONKSİYONLAR

TASARIM

• En 325 mm
• Yükseklik 98 mm
• Derinlik 325 mm
• Ağırlık 3.5 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Xiaomi Robot Vacuum S20 Robot Süpürge+Mop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bulent Y**** Profil Resmi

9 yorum

Bulent Y**** Epey hepsi burada ki ürünler farklı ; Sevindi idim indirime girmiş diye :(
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Bulent Y**** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.