Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.74 kg

Altus AL 3265 Rondo Fiyatları

Altus Al 3265 Chopper Doğrayıcı 4 Bıçaklı - Koyu Gri

Satıcı: HIZLIKAPINDA | 1 yorum

1.526,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1526.28
Altus Al3265 Doğrayıcı 550W

Satıcı: Ersan Home

1.459,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1459.40
Altus Al 3265 Chopper Doğrayıcı 4 Bıçaklı - Koyu Gri

Satıcı: YASEMİN ÇEYİZ | 1 yorum

1.563,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1563.99
ALTUS AL 3265 ÇİFT BIÇAKLI DOĞRAYICI SİYAH

Satıcı: ersanhome

1.566,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 1566.55
Altus AL 3265 Çift Bıçaklı Doğrayıcı siyah

Satıcı: korpemobilya

1.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1590.00
ALTUS AL 3265 ÇİFT BIÇAKLI DOĞRAYICI SİYAH

Satıcı: Alse Home

1.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1590.00
Altus Al 3265 Chopper Doğrayıcı 4 Bıçaklı

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

1.677,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1677.10
Altus AL 3265 Chopper Doğrayıcı 4 Bıçaklı

Satıcı: ÇORCULAR E-TİCARET

1.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1699.99
Altus AL 3265 Çift Bıçaklı Doğrayıcı siyah

Satıcı: ergenclerzuccaciye

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1790.00
ALTUS AL 3265 ÇİFT BIÇAKLI DOĞRAYICI SİYAH

Satıcı: ergençler züccaciye

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1790.00

Altus AL 3265 Rondo Fiyat Geçmişi

Altus AL 3265 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 33 cm
• Genişlik 23 cm
• Derinlik 17.5 cm
• Ağırlık 1.74 kg

Altus AL 3265 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.