Ariete Vintage 0438 Rondo

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Ariete Vintage 0438 Rondo Fiyatları

Ariete Arıete Vintage Rondo Yeşil 4 Bıçaklı Doğrayıcı Şık Tasarım ve Kullanışlı Özellikler

Satıcı: BİG MAĞAZA | 13 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3199.00
Ariete Vintage Doğrayıcı Yeşil 0438/04-2 Hız Kademeli, 2 Buton ve 4 Paslanmaz Çelik Bıçak, Sebze Doğrayıcı, Buz Kırıcı Özellikli, 600 ml Ölçekli Kupa ile Kullanım Kolaylığı

Satıcı: PremiumSepet

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 3009
ARIETE 0438/04 VINTAGE DOGRAYICI YESIL

Satıcı: Premium Sepet

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 2999.00
Ariete Vintage Doğrayıcı Rondo Mavi

Satıcı: Premium Sepet

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3099.00
Ariete Vintage 4 Bıçaklı Cam Hazneli Elektrikli 1,5 lt Doğrayıcı Rondo

Satıcı: Premium Sepet

3.103,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 3103.03
Ariete Vintage 4 Bıçaklı Cam Hazneli Elektrikli 1,5 lt Doğrayıcı Rondo

Satıcı: Premium Sepet

3.200,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 3200.03
Ariete Arıete Vintage Rondo Yeşil 4 Bıçaklı Doğrayıcı Şık Tasarım ve Kullanışlı Özellikler

Satıcı: ANKAGLOBAL | 13 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3299.00
ARIETE Vintage Doğrayıcı - Yeşil

Satıcı: SandığımMağazaları

3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3591.00
Ariete VINTAGE Rondo 4 Bıçak yesil

Satıcı: Premiumsepet

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 3599.00
ARIETE Vintage Doğrayıcı - Mavi

Satıcı: Ahidenal

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3880.00
Ariete VINTAGE Rondo 4 Bıçak yesil

Satıcı: big-magaza

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 3990.00
Ariete Vintage Doğrayıcı Bej 0438/03-2 Hız Kademeli, 2 Buton Ve 4 Paslanmaz Çelik Bıçak, Sebze Doğra

Satıcı: Toy Fox

6.887,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 6897.99
Ariete Vintage Doğrayıcı Yeşil 0438/04-2 Hız Kademeli, 2 Buton Ve 4 Paslanmaz Çelik Bıçak, Sebze Doğ

Satıcı: Toy Fox

6.887,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 6897.99

Ariete Vintage 0438 Rondo Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage 0438 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tanımı Rondo
• Ürün Tipi Tekli
• Güç 400 W
• Doğrayıcı Hazne Kapasitesi 600 ml

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Ariete Vintage 0438 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.