Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Arnica Rapid Pro GH21133 Rondo Fiyatları

Arnica GH21133 Rapid Pro Mini Doğrayıcı 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1509
Arnica Rapid Pro Rondo Rosegold Gh21133 1.653,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1663.12
Arnica GH21133 Rapid Pro Rose Doğrayıcı - Siyah

Satıcı: SNL-MARKETTT | 666 yorum

1.784,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1784.80
Arnica GH21133 Rapid Pro Rose Doğrayıcı - Siyah

Satıcı: Lura Türkiye | 666 yorum

1.830,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1830.80
Arnica GH21133 Rapid Pro Doğrayıcı rose

Satıcı: Etinova

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1850.00
Arnica Rapid Pro Rose 4 Bıçaklı Elektrikli 1,2 lt Doğrayıcı Rondo

Satıcı: Etinova

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1850.00
Arnica Rapid Pro Rose 500 W 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Satıcı: Etinova

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1850.00
Arnica Rapid Pro Rondo Rosegold Gh21133

Satıcı: ETİNOVA

1.850,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1860
Arnica Rapid Pro Mini Doğrayıcı - Siyah / 500 Watt

Satıcı: Etinova

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1900.00
Arnica Rapid Pro Rose 4 Bıçaklı Elektrikli 1,2 lt Doğrayıcı Rondo

Satıcı: LuraTürkiye

1.910,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1910.40
Arnica GH21133 Rapid Pro Doğrayıcı rose

Satıcı: ozlemdtm

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1949.00
Arnica Rapid Pro Rose Doğrayıcı. Eletrikli

Satıcı: arslanticaret23

1.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

12 1979.00
Arnica Rapid Pro Rose Doğrayıcı. Eletrikli

Satıcı: LuraTürkiye

1.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

13 1990.00
Arnica Rapid Pro Rose Doğrayıcı, 1.2 L Hazne, 500 W, Paslanmaz Çelik Bıçak, Rose

Satıcı: LURA TÜRKİYE

1.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 2001

Arnica Rapid Pro GH21133 Rondo Fiyat Geçmişi

Arnica Rapid Pro GH21133 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Rose

DÖKÜMANLAR

Arnica Rapid Pro GH21133 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.