Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Beko Starlight DO 8160 CI Rondo Fiyatları

Beko Do 8160 Cı Starlight Cam Hazneli Doğrayıcı & Karıştırıcı 400 W Paslanmaz Çelik Bıçaklı - Silver

Satıcı: zezeshop | 17 yorum

3.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3496.00
Beko Do 8160 Cı Starlight 400 W Karıştırıcı Doğrayıcı Inox

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2949.00
BEKO DO 8160 CI Starlight® Doğrayıcı 1 Bıçaklı Cam Malzeme ile Kullanışlı Özellikler - Siyah

Satıcı: zezeshop | 5 yorum

3.548,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3548.28
Beko Do 8160 Cı Karıştırıcı & Doğrayıcı

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4000.00
Beko Do 8160 Cı Starlight® Doğrayıcı

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

4.671,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 4671.80
Beko Do 8160 Cı Starlight® Doğrayıcı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

4.671,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 4671.90
Beko Do 8160 Cı Starlight Doğrayıcı

Satıcı: FLZ BEKO

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 4799.00
BEKO DO 8160 CI Starlight® Doğrayıcı

Satıcı: DURGUNLAR BEKO

4.803,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 4813.8
Beko DO 8160 CI Starlight 4 Bıçaklı Cam Hazneli Elektrikli 1 lt Doğrayıcı Rondo

Satıcı: BAHAR HOME AVM

5.278,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 5278.99
Beko Do 8160 Cı Starlight Karıştırıcı & Doğrayıcı

Satıcı: Bahar Home Avm

5.278,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 5278.99
Beko DO 8160 CI Starlight 4 Bıçaklı Cam Hazneli Elektrikli 1 lt Doğrayıcı Rondo

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

5.518,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 5518.85

Beko Starlight DO 8160 CI Rondo Fiyat Geçmişi

Beko Starlight DO 8160 CI Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri

Beko Starlight DO 8160 CI Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.