Berghoff Gem Retro Rondo

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam

Berghoff Gem Retro Rondo Fiyatları

BergHOFF Gem Retro 400 W Elektrikli Doğrayıcı – 2 L Cam Hazne, Bakır AC Motor | Vanilya Krem

Satıcı: BİG MAĞAZA

2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 2859
Berghoff Gem Retro 400 W Mint Yeşil Elektrikli Doğrayıcı - 7950802

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.358,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 3358.00
Berghoff Gem Retro 400 W Krem Rengi Elektrikli Doğrayıcı

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.387,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3387.44
Berghoff GEM RETRO 400 W Mint Yeşil Elektrikli Doğrayıcı -

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3650.00
Berghoff GEM RETRO 400 W Krem Rengi Elektrikli Doğrayıcı

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3650.00
BergHOFF Gem Retro 700 W Kişisel Blender & Doğrayıcı – 1, 2 L Titanyum Bıçaklı Hazne, Bakır AC Motor | Mint Yeşil

Satıcı: Amazon.com.tr

3.760,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 3770.24
BergHOFF 7950801 Gem Retro Elektrikli Doğrayıcı Krem Rengi 400 W

Satıcı: Big Mağaza

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4000.00
Berghoff Gem Retro 400 W Mint Yeşil Elektrikli Doğrayıcı - 7950802

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.115,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 4115.30
Berghoff Gem Retro 400 W Krem Rengi Elektrikli Doğrayıcı

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.115,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 4115.30
BergHOFF Gem Retro 700 W Kişisel Blender & Doğrayıcı – 1, 2 L Titanyum Bıçaklı Hazne, Bakır AC Motor | Vanilya Krem

Satıcı: Amazon.com.tr

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 4309
BergHOFF 7950802 Gem Retro Elektrikli Doğrayıcı Mint Yeşil 400 W

Satıcı: Big Mağaza

4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 4700.00

Berghoff Gem Retro Rondo Fiyat Geçmişi

Berghoff Gem Retro Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Cam
• Renk Seçenekleri Mint
• Yükseklik 28 cm
• Genişlik 18 cm
• Derinlik 18 cm

Berghoff Gem Retro Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.