Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.3 kg

Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Fiyatları

Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo - Copper

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 36 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1999.00
Fakir Storchop Doğrayıcı & Rondo Copper 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1999.00
Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Cream

Satıcı: temadan | 25 yorum

2.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2540.00
Fakir Storchop Doğrayıcı

Satıcı: Temadan

2.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 2540.00
Fakir Storchop Doğrayıcı Copper

Satıcı: Yesilyurtgroup

2.604,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 2604.60
Fakir Storchop Doğrayıcı Cream

Satıcı: Yesilyurtgroup

2.604,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 2604.60
Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Cream

Satıcı: Ahidenal

2.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2750.00
Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Copper bakir

Satıcı: Tokgöz-DTM

2.782,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 2782.00
Fakir Storchop Doğrayıcı & Rondo Copper

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

2.898,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2898.63
Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Copper bakir

Satıcı: yesilyurtgroup

2.943,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2943.00
Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Copper

Satıcı: gelenalsın

2.955,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2965.9
Fakir Storchop 700 W Copper Doğrayıcı Rondo

Satıcı: Fakir Türkiye

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 3099.00
Fakir Storchop 700 W Cream Doğrayıcı Rondo

Satıcı: Ahidenal

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 3430.00
Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo - Copper

Satıcı: Favora Home

3.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 3449.90
Fakir Storchop 1.25L 700 Watt Tek Kademeli Hız Doğrama Fonksiyonlu Rondo 3.645,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 3655.88
Storchop Copper Doğrayıcı Rondo 3.645,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 3655.88

Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Fiyat Geçmişi

Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Krem Siyah
• Yükseklik 29.7 cm
• Genişlik 23 cm
• Derinlik 19.5 cm
• Ağırlık 1.3 kg

Fakir Storchop Doğrayıcı Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.