Haier HCH5B1 011 Rondo

Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ağırlık:
1.5 kg

Haier HCH5B1 011 Rondo Fiyatları

Haier HCH5B1 011 4 Bıçaklı Paslanmaz Çelik 0,5 LT Cam Kase Doğrayıcı

Satıcı: Mutoo | 6 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 1999.00
Haier I-Master Series 5 Mini Doğrayıcı, Güçlü 550 W, 2 Vitesli, Sebze Doğrayıcı, Kaymaz Taban, 0,5 L Cam Kase [Siyah]

Satıcı: Ceramic Concept

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 2009
Haier HCH5B1 Doğrayıcı 550W

Satıcı: CERAMICCONCEPT

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1999.00
Haier I-Master Series 5 HCH5B1 011 Doğrayıcı

Satıcı: Ceramic Concept

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1999.00
Haier HCH5B1 011 4 Bıçaklı Paslanmaz Çelik 0,5 LT Cam Kase Doğrayıcı

Satıcı: Ceramic Concept | 6 yorum

2.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 2627.00
Haier HCH5B1 Doğrayıcı 550W

Satıcı: TESTAŞ

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2990.00
Haier I-Master Series 5 Hch5b1 011 Doğrayıcı

Satıcı: Cepekspress

3.096,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3096.60
Haier I-Master Series 5 HCH5B1 011 Doğrayıcı

Satıcı: Cepekspress

3.289,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3289.07
HAİER HCH5B1 011 I-Master 5 Series - 4 Bıçaklı Cam Doğrayıcı

Satıcı: NewBanyo

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 3299.00
Haier I-Master Series 5 HCH5B1 011 Doğrayıcı

Satıcı: cepekspress

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 3499.00

Haier HCH5B1 011 Rondo Fiyat Geçmişi

Haier HCH5B1 011 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 24.3 cm
• Genişlik 12.4 cm
• Derinlik 12.4 cm
• Ağırlık 1.5 kg

DÖKÜMANLAR

Haier HCH5B1 011 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.