Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kenwood Easy Chop+ Cam Hazneli Doğrayıcı Blender Chp62.400sı - Gri
Satıcı: Premium Sepet | 8 yorum
3.501,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 3501.00
Kenwood Easy Chop+ Cam Hazneli Doğrayıcı Blender Chp62.400sı Satıcı: Premium Sepet
3.625,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 3625.02
Kenwood Easy Chop+ Cam Hazneli Doğrayıcı Blender CHP62.400SI - Gümüş, 500 Watt, 600 ml, Buz Kırma, Çift Hız, Hazırla ve Sakla Kapağı, Spatula, Dörtlü Bıçak Sistemi, Kaymaz Mat Satıcı: PremiumSepet
3.713,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 3723
Kenwood CHP62.400SI Easy Chop+Cam Hazneli Doğrayıcı Blender Seti Satıcı: Premium Sepet
3.879,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 3879.03
Kenwood Easy Chop+ Cam Hazneli Doğrayıcı Blender Chp62.400sı - Gri
Satıcı: Ahidenal | 8 yorum
4.491,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 4491.00
Kenwood Easy Chop+ Cam Hazneli Doğrayıcı Blender Chp62.400sı Satıcı: AhideNal
4.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 4990.00
Kenwood Easy Chop+ Cam Hazneli Doğrayıcı Blender Chp62.400Si-Gümüş, 500 Watt, 600 Ml, Buz Kırma, Ç Satıcı: Toy Fox
8.473,99 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
7 8483.99