Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ağırlık:
1.2 kg

KitchenAid Go 5KFCR500BM Rondo Fiyatları

Kitchenaid Go 5KFCR500BM Kablosuz Mutfak Robotu Bataryasız Siyah

Satıcı: ernshop

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 12999.00
KitchenAid Go 5KFCR500BM Kablosuz Mutfak Robotu Bataryasız Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 13009
Kitchenaid Go 5KFCR500BM Kablosuz Mutfak Robotu Bataryasız Siyah

Satıcı: lagina home mutfak ürünleri ve aksesuar

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 12999.00
Kitchenaid Go Kablosuz Serisi Mini Mutfak Robotu Bataryasız

Satıcı: Chef&Co

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 12999.00
Kitchenaid Go 5KFCR500BM Kablosuz Mutfak Robotu Bataryasız Siyah

Satıcı: Enplus

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 12999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi -Mini Mutfak Robotu Bataryasız(5KFCR500BM)

Satıcı: ernshop

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 12999.00
Kitchenaid Go Kablosuz Serisi -mini Mutfak Robotu Bataryasız 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 12999.00
KitchenAid Go 5KFCR500BM Kablosuz Serisi Mini Mutfak Robotu-Batarya Hariç 12.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13009
KitchenAid Go Kablosuz Serisi -Mini Mutfak Robotu Bataryasız(5KFCR500BM)

Satıcı: Makroreyon

13.388,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 13388.97
Kitchenaid Go 5Kfcr500Bm Kablosuz Mutfak Robotu Bataryasız Siyah

Satıcı: Toy Fox

29.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 29109.00

KitchenAid Go 5KFCR500BM Rondo Fiyat Geçmişi

KitchenAid Go 5KFCR500BM Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 26.5 cm
• Genişlik 18.3 cm
• Derinlik 14.5 cm
• Ağırlık 1.2 kg

KitchenAid Go 5KFCR500BM Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.