Musullu 1221-2 Rondo

Güç:
Hız Kademesi:
3
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Musullu 1221-2 Rondo Fiyatları

Musullu 2 lt MSL-1221-2 Rondo Doğrayıcı 4 Paslanmaz Çelik Bıçak ile Gümüş Renkli Şık Tasarım

Satıcı: Byr teknoloji | 54 yorum

2.050,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2050.68
Musullu Msl-1221-2 1000 W Rondo

Satıcı: Lemmoni

2.212,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2212.40
Musullu RONDO DOĞRAYICI - 2 Litre

Satıcı: TuranoğluTicaret

2.217,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2217.82
Musullu 2 lt MSL-1221-2 Rondo Doğrayıcı 4 Paslanmaz Çelik Bıçak ile Gümüş Renkli Şık Tasarım

Satıcı: Kızıldağ DTM | 54 yorum

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2300.00
MUSULLU RONDO DOĞRAYICI - 2 Litre

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.335,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 2335.68
MUSULLU RONDO DOĞRAYICI - 2 Litre

Satıcı: Mst grup

2.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 2399
Musullu RONDO DOĞRAYICI - 2 Litre

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.397,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2397.18
Musullu MSL-1221-2 1000W Mutfak Robotu inox

Satıcı: gunesavmeregli

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2400.00
Musullu MSL-1221-2 1000W Mutfak Robotu inox

Satıcı: eclathome

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2499.00
Musullu Msl-1221-2 Rondo Doğrayıcı 2 Lt

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.733,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2733.90
Musullu MSL-1221-2 Rondo Doğrayıcı 2 Lt (Gümüş) 2.776,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2786.9
Musullu MSL-1221-2 1000 W Rondo

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.916,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 2916.90

Musullu 1221-2 Rondo Fiyat Geçmişi

Musullu 1221-2 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Musullu 1221-2 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.