Russel Hobbs 24662-56 Rondo

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Russel Hobbs 24662-56 Rondo Fiyatları

Russell Hobbs 24662-56 elektrikli mini parçalayıcı [saklama kapağı dahil cam kap] mat siyah (500 ml, sebze parçalayıcı, mikser, çoklu ve evrensel parçalayıcı, sebze, meyve ve et için)

Satıcı: YeniseY

2.306,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2316.29
RUSSELL HOBBS 24662-56 Matte Cam Hazneli Elektrikli 500 ml Doğrayıcı Rondo

Satıcı: YeniseY

2.374,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2374.15
RUSSELL HOBBS Küçük Parçalayıcı Siyah (500 Ml Cam , , Tek Elle Kullanım Tuşu)

Satıcı: YeniseY

2.522,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2522.90
Russell Hobbs Mini Doğrayıcı Mat Siyah Cam Hazneli Paslanmaz Çelik Bıçaklar ile Çok Amaçlı Kullanım

Satıcı: Yenisey | 2 yorum

2.731,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2731.13
RUSSELL HOBBS Küçük Parçalayıcı Siyah (500 Ml Cam , , Tek Elle Kullanım Tuşu)

Satıcı: İPEK HALI VE ÇEYİZ

3.589,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3589.98
Russell Hobbs Mini Doğrayıcı Mat Siyah Cam Hazneli Paslanmaz Çelik Bıçaklar ile Çok Amaçlı Kullanım

Satıcı: ipekhalıçeyiz | 2 yorum

3.998,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3998.99
Russell Hobbs 24662-56 Elektrikli Mini Parçalayıcı [Saklama Kapağı Dahil Cam Kap] Mat Siyah (500 Ml,

Satıcı: Toy Fox

4.812,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 4812.99
Russell Hobbs 24662-56 Elektrikli Mini Parçalayıcı [Saklama Kapağı Dahil Cam Kap] Mat Siyah (500 Ml,

Satıcı: Toy Fox

5.347,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5357.99

Russel Hobbs 24662-56 Rondo Fiyat Geçmişi

Russel Hobbs 24662-56 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 27.4 cm
• Genişlik 18 cm
• Derinlik 18 cm

DÖKÜMANLAR

Russel Hobbs 24662-56 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.