Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Russell Hobbs 24660-56 Desire Mini Doğrayıcı - Kırmızı
Satıcı: Yenisey | 7 yorum
2.843,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 2843.29
Russell Hobbs 24660-56 Mini Doğrayıcı Desire, Tek Elle Kontrol Düğmesi, Kapak Dahil 500 Ml Cam Kap, Sebze Doğrayıcı, Elektrikli Karıştırıcı, Sebzeler, Meyveler ve Etler İçin, Kırmızı Satıcı: YeniseY
2.609,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
2 2619.78
RUSSELL HOBBS 24660-56 Desire 2 Bıçaklı Cam Hazneli Elektrikli 1 lt Doğrayıcı Rondo Satıcı: YeniseY
2.686,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 2686.58
RUSSELL HOBBS Desire Mini Chopper Satıcı: YeniseY
2.854,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 2854.90
RUSSELL HOBBS Desire Mini Chopper Satıcı: İPEK HALI VE ÇEYİZ
3.889,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 3889.98