Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Stilevs Robotik Mega RO-1250 Rondo Fiyatları

STILEVS ROBOTIK RO-1250 MEGA DOGRAYICI - SIYAH&BAKIR

Satıcı: Serçe Home | 444 yorum

1.794,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1794.00
STILEVS ROBOTIK RO-1250 MEGA DOGRAYICI - SIYAH&BAKIR

Satıcı: KASİKKEPCE | 444 yorum

1.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1840.00
Stilevs Robotik Ro-1500 Mega Doğrayıcı Rondo Siyah-Bakır

Satıcı: Burakzüccaciye

1.998,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 1998.10
Stilevs Robotik Ro-1250 Mega Doğrayıcı - Siyah-Bakır

Satıcı: Serçe Home

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2099.00
Stilevs Robotik Ro-1250 Mega Doğrayıcı - Siyah-Bakır

Satıcı: Fullev

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2199.00
Stilevs Robotik RO-1250 Mega 500 W Doğrayıcı bakir

Satıcı: fullev

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 2249.00
Stilevs Robotik Ro-1500 Mega Doğrayıcı Rondo Siyah-Bakır

Satıcı: Burak Züccaciye

2.245,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2255
Stilevs Robotik Ro-1250 Mega Doğrayıcı - Siyah & Bakır

Satıcı: elektrotoptann

2.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 2314.00
Stilevs SGH20562 Robotik RO-1250 Mega 4 Bıçaklı Elektrikli 1250 ml Doğrayıcı Rondo

Satıcı: ElektroToptan

2.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 2496.00
Stilevs Robotik RO-1250 Mega 500 W Doğrayıcı bakir

Satıcı: elektrotoptan

2.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 2599.99
Stilevs SGH20562 Robotik RO-1250 Mega 4 Bıçaklı Elektrikli 1250 ml Doğrayıcı Rondo

Satıcı: Uğur Home

2.901,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 2901.66

Stilevs Robotik Mega RO-1250 Rondo Fiyat Geçmişi

Stilevs Robotik Mega RO-1250 Rondo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Stilevs Robotik Mega RO-1250 Rondo İle En Çok Karşılaştırılan Rondo Ürünleri

Stilevs Robotik Mega RO-1250 Rondo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.