Güç:
Gövde Malzemesi:

Tefal Fresh Express Max Otomatik Rende Fiyatları

Tefal Mb8135 Fresh Express Max 150 Watt Turbo Fonksiyonlu Doğrayıcı Outlet Açık Kutu Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Nokta Store

5.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5979.10
Tefal MB8135 Fresh Express Max Doğrayıcı 150 W - 1510001043

Satıcı: OptimumBar | 355 yorum

6.854,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 6854.00
Tefal MB8135 Fresh Express Max Doğrayıcı 150 W - 1510001043

Satıcı: DorukExpress | 355 yorum

6.887,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6887.12
TEFAL Fresh Express Max Doğrayıcı -

Satıcı: RNG TEKNOLOJİ

6.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 6939.00
Tefal Fresh Express Max Çok İşlevli 200 W Doğrayıcı

Satıcı: AYPAGSM

6.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6949.00
TEFAL Fresh Express Max Doğrayıcı -

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ

6.956,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6956.00
Tefal MB8135 Fresh Express Max Doğrayıcı 200 W - 1510001043

Satıcı: ALPI STORE

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 7009
Tefal Mb8135 Fresh Express Max Doğrayıcı 200 W - 1510001043

Satıcı: AYPAGSM

7.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7079.10
Tefal MB8135 Fresh Express Max Doğrayıcı kirmizi

Satıcı: drmstores

7.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 7099.90
TEFAL Fresh Express Max Doğrayıcı

Satıcı: AYPA

7.425,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 7425.06
Tefal MB8135 Fresh Express Max Doğrayıcı kirmizi

Satıcı: miatek

7.647,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 7647.00
Tefal Fresh Express Max Çok İşlevli 200 W Doğrayıcı

Satıcı: Firsat Kurdu

9.394,23 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 9404.23
Tefal Mb8135 Fresh Express Max Doğrayıcı 200 W - 1510001043

Satıcı: Toy Fox

14.198,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 14198.99
Tefal Mb8135 Fresh Express Max Doğrayıcı 200 W-1510001043

Satıcı: Toy Fox

15.776,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 15786

Tefal Fresh Express Max Otomatik Rende Fiyat Geçmişi

Tefal Fresh Express Max Otomatik Rende Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal Fresh Express Max Otomatik Rende Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.