Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.45 kg

Tefal Fresh Express Otomatik Rende Fiyatları

Tefal Eco Respect Fresh Express Rende Doğrayıcı - Siyah

Satıcı: tefal | 123 yorum

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 5114.07
Tefal Fresh Express Twist Rende Doğrayıcı 1510003226

Satıcı: Teknodeposu

4.954,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 4954.20
Tefal Fresh Express 150 Watt Doğrayıcı

Satıcı: Amazon.com.tr

5.243,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

3 5253.08
Tefal Fresh Express 150 Watt 3 Fonksiyonlu Doğrayıcı Rondo - Açık Gri

Satıcı: SUNATEK | 54 yorum

5.243,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5243.08
Eco Respect Fresh Express Rende Doğrayıcı 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5499.00
Tefal MB77EN38 Eco Respect Fresh Express Rende Doğrayıcı siyah

Satıcı: ontech

5.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 5745.00
Tefal Fresh Express Twist 5C Rende Doğrayıcı 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 5999.00
Tefal Fresh Express 150 Watt 3 Fonksiyonlu Doğrayıcı Rondo

Satıcı: OnlineOzel

6.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6110.00
Tefal Fresh Express Açık Gri 150 W Rende Doğrayıcı

Satıcı: e-koz

6.123,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 6123.30
Tefal Fresh Express Twist 150 Watt 5 Fonksiyonlu Doğrayıcı 1510003226

Satıcı: Ayz Elektronik

6.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 6949.00
Tefal MB77EN38 Eco Respect Fresh Express Rende Doğrayıcı siyah

Satıcı: bstbilisim

10.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 10498.00
Tefal Fresh Express 150 Watt Doğrayıcı

Satıcı: Toy Fox

10.686,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 10686.99
Tefal Fresh Express 150 Watt Doğrayıcı

Satıcı: Toy Fox

11.873,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11883

Tefal Fresh Express Otomatik Rende Fiyat Geçmişi

Tefal Fresh Express Otomatik Rende Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Krem
• Yükseklik 28.2 cm
• Genişlik 16.5 cm
• Derinlik 26.5 cm
• Ağırlık 1.45 kg

Tefal Fresh Express Otomatik Rende Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.