Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Tefal Masterchop Powelix Extra Mutfak Robotu Fiyatları

TEFAL Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W - Beyaz

Satıcı: teknodeposu | 83 yorum

2.651,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2651.08
TEFAL Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W

Satıcı: Nexiva Technology

2.651,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 2661.08
TEFAL Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W - Beyaz

Satıcı: tefal | 83 yorum

2.699,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2699.91
Tefal Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı 1,5 L Hazneli 1000 W Doğrayıcı beyaz

Satıcı: tefal

2.699,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 2699.91
Tefal Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W

Satıcı: Tmall Home Design

2.778,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 2778.00
Tefal Masterchop Powelix Extra 1000W Doğrayıcı 9100060007

Satıcı: Gizerler

2.798,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 2798.70
Tefal Masterchop Powelix Extra 1000 W Rondo (Beyaz)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

2.911,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 2921.09
Tefal Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W - 9100060007

Satıcı: GİZERLER

2.984,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2984.62
Tefal Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı 1,5 L Hazneli 1000 W Doğrayıcı beyaz

Satıcı: FITFIYATHOME

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 2999.00
TEFAL Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W

Satıcı: Tefal

2.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2999.90
Masterchop Powelix Extra Hazneli 6 Bıçaklı 1000W Doğrayıcı 1,5 lt 2.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 3009.9
TEFAL Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı 1000 Watt Doğrayıcı Rondo - 1,5 Litre

Satıcı: Tmall Home Design

3.007,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 3007.00
TEFAL Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı 1000 Watt Doğrayıcı Rondo - 1,5 Litre

Satıcı: Fitfiyathome

3.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 3049.00
Tefal Masterchop Powelix Extra 6 Bıçaklı Doğrayıcı 1,5 L Hazneli 1000W

Satıcı: Toy Fox

6.113,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

14 6123.99

Tefal Masterchop Powelix Extra Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Tefal Masterchop Powelix Extra Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal Masterchop Powelix Extra Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.