Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tefal | 913 yorum
1.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1549.00 Tefal MB470B MasterChop Powelix Maxi 4 Bıçaklı Rondo ve Doğrayıcı 500 W Beyaz - 1500637071Satıcı: Kuzeypazarlama | 769 yorum
1.557,60 TL Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 1557.60 TEFAL MB470B MasterChop Powelix Maxi 4 Bıçaklı Rondo ve Doğrayıcı 500 W BeyazSatıcı: magazam 7/24
1.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 1750.00 Tefal Mb470b Masterchop Powelix Maxi 4 Bicakli Rondo Ve Dograyici 500 W BeyazSatıcı: Ev Reyonu
1.890,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
4 1890.55 Tefal MasterChop XXL 500W Beyaz DoğrayıcıSatıcı: BUEVİN
1.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1949.00 Tefal MB470B30 MasterChop XXL Maxi 4 Bıçaklı 500 W DoğrayıcıSatıcı: DerkaShop
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 1999.00 Tefal MasterChop XXL Maxi Beyaz 500 W 4 Bıçaklı DoğrayıcıSatıcı: bilerekal
2.009,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2009.41 Tefal MB470B Masterchop Powelix Maxi 4 Bıçaklı Rondo ve Doğrayıcı 500 W BeyazSatıcı: Özfe
3.864,00 TL Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 3864.00