Asus RT-BE50 Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2882 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
688 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

Asus RT-BE50 Router Fiyatları

Asus Rt-Be50 Be3600 Wıfı7 Ev Ofis Tipi Router

Satıcı: Adak Bilisim

3.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3705.00
Asus Rt-be50 Dual-bant Wi-fi 7 Router Nna5asu0008

Satıcı: ebz

4.982,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 4982.93
ASUS RT-BE50 Dual-Bant Wi-Fi 7 Router 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4999.00
ASUS RT-BE50 BE3600 WIFI7 EV OFİS TİPİ ROUTER

Satıcı: onlinealisverisyap

5.100,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 5100.56
Asus Rt-be50 Dual-bant Wi-fi 7 Router Nna5asu0008

Satıcı: ramazanmutlu

5.109,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5109.72
Asus Rt-Be50 Be3600 Wıfı7 Ev Ofis Tipi Router

Satıcı: ZmTeknoloji

5.173,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5173.00
ASUS RT-BE50 WiFi7 BE3600 WiFi7 Dual-Band Extendable Router

Satıcı: incehesap

5.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 5219
ASUS RT-BE50 Dual-Bant Wi-Fi 7 Router

Satıcı: incehesap

5.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 5209.00
ASUS RT-BE50 BE3600 WIFI7 EV OFİS TİPİ ROUTER

Satıcı: Adak bilgisayar | 5 yorum

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 5400.00
ASUS RT-BE50 Dual-Bant Wi-Fi 7 Router

Satıcı: incehesap

5.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5549.00
ASUS RT-BE50 Dual-Bant Wi-Fi 7 Router

Satıcı: onlinealisverisyap

5.789,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 5789.28
Asus RT-BE50 BE3600 Wıfı7 Ev Ofis Tipi Router

Satıcı: Core Bilgisayar

6.935,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 6935.74
Asus Rt-Be50 Wifi7 Be3600 Wifi7 Dual-Band Extendable Router (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

11.798,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11808

Asus RT-BE50 Router Fiyat Geçmişi

Asus RT-BE50 Router Temel Özellikleri

2882 Mbps
688 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Asus RT-BE50 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 688 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2882 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE3600
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Bluetooth Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 4

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (2.5Gb) 3xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 261 mm
• Derinlik 156 mm
• Yükseklik 50 mm

Asus RT-BE50 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.