Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
5764 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
688 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var

Asus TUF Gaming BE6500 Router Fiyatları

ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) WiFi7 Çift Bantlı Router 9.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 9079.00
Asus TUF Gaming BE6500 Dual Band Wi-Fi 7 Router 90IG0920-MO9C00

Satıcı: ramazanmutlu

9.131,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 9131.45
Asus Tuf-be6500 Be6500 Wifi7 Dual-band Gaming Extendable Router

Satıcı: ramazanmutlu

9.144,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 9144.77
ASUS TUF GAMING BE6500 WIFI-7 DUAL BAND ROUTER

Satıcı: ZmTeknoloji

9.161,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 9161.30
ASUS TUF GAMING BE6500 WIFI-7 DUAL BAND ROUTER

Satıcı: onlinealisverisyap

9.232,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 9232.68
Asus Tuf-be6500 Be6500 Wifi7 Dual-band Gaming Extendable Router

Satıcı: onlinealisverisyap

9.391,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 9391.21
Asus TUF Gaming BE6500 Dual Band Wi-Fi 7 Router 90IG0920-MO9C00

Satıcı: incehesap

9.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 9459.00
ASUS TUF Gaming BE6500 Dual Band Wi-Fi 7 Router 9.575,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 9585
ASUS TUF-BE6500 BE3600 WiFi7 Dual-Band Gaming Extendable Router

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 9640
Asus Tuf Gamıng BE6500 Wıfı-7 Dual Band Router - Siyah

Satıcı: ZmTeknoloji | 4 yorum

10.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 10089.00
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) WiFi7 Çift Bantlı Router

Satıcı: incehesap

10.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 10089.00
Asus TUF Gaming BE6500 Dual Band Wi-Fi 7 Router 90IG0920-MO9C00

Satıcı: dualpazar

10.641,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 10641.46
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) WiFi7 Çift Bantlı Router

Satıcı: intekzo

11.300,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 11300.16
Asus TUF Gaming BE6500 Dual Band Wi-Fi 7 Router 90IG0920-MO9C00

Satıcı: hedefmarket

11.841,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 11841.22
Asus TUF-BE6500, BE6500, 3 Port, 6500MBPS, Dual Band, Wifi 7, Aimesh, Aiprotection Pro, Gamıng Extendable Router - 1

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

12.463,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 12463.51

Asus TUF Gaming BE6500 Router Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming BE6500 Router Temel Özellikleri

Yok
5764 Mbps
688 Mbps
USB:
Var
USB Standardı:
3.2 Gen 1
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Asus TUF Gaming BE6500 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 688 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 5764 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE6500
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Bluetooth Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 6
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 3.2 Gen 1
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 2.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 304 mm
• Derinlik 174 mm
• Yükseklik 214 mm

Asus TUF Gaming BE6500 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.