Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Zenwifi Xt8 Wıfı6-Gaming-Ai Mesh-Aiprotectionpro-Torrent-Bulut-Dlna-Kablosuz Ağ Dağıtım Mesh Sistemi(Beyaz Tekli Paket)
Satıcı: AyazTeknoloji | 1 yorum
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 9699.00
ASUS ZenWiFi AX6600 Tri-Band Mesh WiFi 6 System (XT8 1PK) - Whole Home Coverage up to 2750 sq.ft & Satıcı: AYAZ TEKNOLOJI
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 9999.00
Asus Zenwifi Ax6600 Tri-band Mesh Wifi 6 System Satıcı: ayazteknoloji
10.694,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 10694.07
Asus Zenwifi Ax6600 Tri-Band Mesh Wifi 6 System (Xt8 1Pk) - Whole Home White
Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
13.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 13299.10
Asus Zenwifi AX6600 Tri-Band Mesh Wifi 6 System
Satıcı: AyazTeknoloji
14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 14299.00
Asus Zenwifi Ax6600 Tri-band Mesh Wifi 6 System Satıcı: ernpazarlama
26.147,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 26147.67
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM