Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus Zenwifi Pro ET12 Wıfı6-Gaming-Ai Mesh-Aiprotection-Bulut-Vpn-Kablosuz Ağ Dağıtım Mesh Sistemi(Siyah Ikili Paket)
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum
34.269,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 34269.69
Asus ZenWiFi Pro ET12 WIFI6-Gaming-Ai Mesh-AiProtection-Bulut-VPN Satıcı: vizyonbilgisayar
34.037,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 34037.07
ASUS ZenWiFi Pro ET12 WIFI6-Gaming-Ai Mesh-AiProtection-Bulut-VPN-Kablosuz Ağ Dağıtım Mesh Sistemi(Siyah İkili Paket) Satıcı: Betaplus
35.490,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 35490.24
Asus ZenWiFi Pro ET12 WIFI6-Gaming-Ai Mesh-AiProtection-Bulut-VPN Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
39.114,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 39114.87
ASUS ZenWifi Pro ET12 1148MBPS-4804MBPS-4804MBPS TRI-BANT Wi-Fi 6E Mesh Sistemi(2'li Paket)
40.092,30 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
20 dk önce
5 40102.3
ASUS ZenWifi Pro ET12 1148MBPS-4804MBPS-4804MBPS TRI-BANT Wi-Fi 6E Mesh Sistemi(2'li Paket)
40.092,30 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
23 dk önce
6 40102.3
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ