Cudy LT400 Outdoor Router

Bağlantı Teknolojisi:
4G
Dahili Hücresel Veri Ağı:
Var
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Mesafesi:
170 m
Ethernet Hızı:

Cudy LT400 Outdoor Router Fiyatları

Cudy Lt400 2,4Ghz/5Ghz 4Port Wi-Fi, 4G Lte Ip65 Nano Sım Destekli Outdoor Mobile Router Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Teknoraks

2.837,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2837.30
Cudy LT400 Outdoor 4G LTE Wi-Fi Router, IP65 Hava Koşullarına Dayanıklı, 150Mbps Mobil İnternet, PoE Desteği, Nano SIM, Dış Mekan için İnternet Çözümü

Satıcı: Teknoraks

3.527,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 3537
Cudy LT400 Outdoor 4G LTE Wi-Fi Router, IP65 Hava Koşullarına Dayanıklı, 150Mbps Mobil İnternet, PoE Desteği, Nano SIM, Dış Mekan için İnternet Çözümü

Satıcı: Amazon.com.tr

3.547,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3547.66
CUDY LT400 OUTDOOR N300 4G LTE HARİCİ ACCESS POINT

Satıcı: onlinealisverisyap

3.567,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 3567.54
Cudy LT400 Outdoor Mobile Router

Satıcı: azomik

3.596,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3596.31
Cudy Lt400 Outdoor N300 4G Lte Harici Access Poınt

Satıcı: ZmTeknoloji

3.623,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3623.20
Cudy LT400 Outdoor Mobile Router

Satıcı: teknoraks

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3626.07
Cudy Lt400 Outdoor N300 4G Lte Harici Access Poınt

Satıcı: onlinealisverisyap

3.636,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3636.20
cudy LT400 2,4GHz/5GHz 4Port Wi-Fi,4G LTE IP65 NonoSIM Destekli Outdoor Mobile Router

Satıcı: Aison

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3799.00
Cudy LT400 2,4ghz/5ghz 4port Wi-Fi,4g Lte IP65 Nano SIM Destekli Outdoor Mobile Router

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3899.00
Cudy LT400 2,4GHz/5GHz 4Port Wi-Fi,4G LTE IP65 NonoSIM Destekli Outdoor Mobile Router

Satıcı: Teknoraks

3.961,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3961.44
Cudy LT400 2,4GHz/5GHz 1Port Wi-Fi,4G LTE IP65 Nano SIM Destekli Outdoor Mobile Router

Satıcı: onlinealisverisyap

4.046,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 4046.34
Cudy LT400 Outdoor_eu 1 Port 10/100MBPS 300MBPS 4 Anten Outdoor

Satıcı: Hızlı Stok

4.755,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 4755.06

Cudy LT400 Outdoor Router Fiyat Geçmişi

Cudy LT400 Outdoor Router Temel Özellikleri

4G
Var
300 Mbps
USB:
Yok
Var
170 m
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Cudy LT400 Outdoor Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Router Mobil Router
• Bağlantı Teknolojisi 4G
• Bellek 64 MB
• Dahili Depolama 8 MB
• Kapsama Mesafesi 170 m

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Var
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 5 dBi
• Dahili Hücresel Veri Ağı Var
• Hücresel Veri Ağı Tipi 4G
• Hücresel Ağ Hızı (İndirme) 150 Mbps
• Hücresel Ağ Hızı (Yükleme) 50 Mbps

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

Cudy LT400 Outdoor Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.