Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
1.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 1879.00 Cudy X6 5GHz 1200Mbps, 2.4GHz 574Mbps,5 Gigabit Port,4x5dBi, DDNS Wi-Fi 6 Mesh Router (AX1800Serisi)Satıcı: Teknoraks
1.888,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 1888.46 Cudy X6 5GHz 1200Mbps, 2.4GHz 574Mbps,5 Gigabit Port,4x5dBi, DDNS Wi-Fi 6 Mesh Router (AX1800Serisi)Satıcı: Teknoraks
1.864,74 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1874.74 Cudy X6 5Ghz 1200Mbps, 2.4Ghz 574Mbps,5 Gigabit Port,4X5dbi, Ddns Wi-Fi 6 Mesh Router (Ax1800serisi) 1.907,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
4 1907.26 CUDY X6 5×10/100/1000Mbps 5GHz-1200Mbps 2.4GHz-574Mbps 4x5dBi fixed Router 1.969,78 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1979.78 Cudy X6 5Ghz 1200 Mbps 2.4 Ghz 5 Gigabit Port 4X5 Dbi Ddns 6 Mesh (Ax1800 Serisi) SiyahSatıcı: Teknoraks
2.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 2039.00 Cudy X6 5ghz 1200MBPS, 2.4ghz 574MBPS,5 Gigabit PORT,4X5DBI, Ddns Wi-Fi 6 Mesh Router (AX1800SERISI)Satıcı: teknoraks
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2099.00 Cudy X6 5 GHz 1200 Mbps 2.4 GHz 574 Mbps 5 Gigabit Port RouterSatıcı: zenpabilisim
2.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 2100.00 Cudy X6 AX1800 Dual Band Gigabit Mesh RouterSatıcı: onlinealisverisyap
2.127,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
9 2127.99 Cudy X6 5 GHz 1200 Mbps 2.4 GHz 574 Mbps 5 Gigabit Port RouterSatıcı: zmteknoloji
2.163,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 2163.76 CUDY X6 AX1800 Dual Band Gigabit Mesh RouterSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.175,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
11 2185 Cudy X6 5×10/100/1000MBPS 5GHZ-1200MBPS 2.4GHZ-574MBPS 4X5DBI Fixed RouterSatıcı: MBTEKNOLOJI
2.358,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 2358.97