Everest EWR-F303 Router

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Everest EWR-F303 Router Fiyatları

Everest Ewr-F303 2.4GHz 300Mbps 1Wan+3 Lan Portlu Wireless Router

Satıcı: BtB AVM

822,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 822.28
Everest EWR-F303 N300 300 Mbps 2.4 Ghz Router

Satıcı: PromentBilişim

850,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 850.94
EVEREST EWR-F303 4 Port 300mbps 3xAnten Kablosuz Router

Satıcı: Proment Bilişim

863,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 863.04
Everest EWR-F303 300Mbps 2.4GHz 3x 5dBi Anten 1x WAN 3x LAN Repeater+AP+WISP Destekli Wireless Router (modem değildir)

Satıcı: ukitmobiles | 651 yorum

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 890.00
Everest EWR-F303 2.4 Ghz 300 Mbps 4 Port Kablosuz Router

Satıcı: Sowawin

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 900.00
Everest EWR-F303 N300 300 Mbps 2.4 Ghz Router

Satıcı: menaithalat

902,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 902.10
Everest EWR-F303 2.4 Ghz 300 Mbps 4 Port Kablosuz Router

Satıcı: işbilen elektronik

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 959.00
EVEREST EWR-F303 N300 2.4GHZ Mesafe Genişletici EV Ofis Tipi Router Router

Satıcı: ZmTeknoloji

959,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 959.34
EVEREST EWR-F303 300mbps N300 2.4GHZ Mesafe Genişletici EV Ofis Tipi Router Router

Satıcı: onlinealisverisyap

963,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 963.32
EVEREST EWR-F303, 3Port, 1 WAN, 300Mbps, 2.4Ghz Wifi, Masaüstü, Megabit, WISP, Repeater, Router, Access Point

Satıcı: Ptd Bilişim

984,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 984.14
Everest EWR-F303 2.4 Ghz 300 Mbps 4 Port Kablosuz Router

Satıcı: Snn.elk.otomasyon

1.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1069.00
Everest EWR-F303 300Mbps 2.4GHz 3x5dBi Anten 1xWAN 3xLAN Repeater+AP+WISP Destekli Wireless Router

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.079,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 1079.24

Everest EWR-F303 Router Fiyat Geçmişi

Everest EWR-F303 Router Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Everest EWR-F303 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 3
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok
• Dahili Batarya Yok

Everest EWR-F303 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.