Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

Keenetic Challenger Router Fiyatları

Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Ebeveyn Kontrol Fiber VPN Router Access Point 2x2.5Gbit/s KN-3910

Satıcı: TECHSELL BİLİŞİM | 15 yorum

4.522,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4522.90
Keenetic Challenger Kn-3910 3000 Mbps Router

Satıcı: tulparlife

4.322,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4322.50
Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Ebeveyn Kontrol Fiber VPN Router Access Point 2x2.5Gbit/s KN-3910

Satıcı: Amazon.com.tr

4.553,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 4563.01
Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Ebeveyn Kontrol Fiber VPN Router Access Point 2x2.5G KN-3910

Satıcı: Techsell

4.553,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4553.01
Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Ebeveyn Kontrol Fiber VPN Router Access Point 2x2.5Gbit/s KN-3910

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

4.625,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4625.88
Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Ebeveyn Kontrol Fiber VPN Router Access Point 2x2.5G KN-3910

Satıcı: Arestrendy

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4649.00
Keenetic Challenger Ax3000 2x2.5gbit/s Wi-fi Mesh Router, Kn-3910

Satıcı: ebz

4.764,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 4764.38
KEENETIC CHALLENGER KN-3910-01-EU AX3000 Dual Band Mesafe Genişletici Mesh Router

Satıcı: ZmTeknoloji

4.839,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 4839.66
KEENETIC CHALLENGER KN-3910-01-EU AX3000 Dual Band Mesafe Genişletici Mesh Router

Satıcı: onlinealisverisyap

4.867,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 4867.77
Keenetic Challenger Ax3000 2x2.5gbit/s Wi-fi Mesh Router, Kn-3910

Satıcı: ramazanmutlu

4.882,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 4882.39
Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Fiber Multi-Gigabit Router, Access Point, Dual Core Arm (Cpu), 2x2.5Gbit/s KN-3910

Satıcı: ramazanmutlu

4.885,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 4885.56
Keenetıc Challenger Kn-3910-01-Eu Ax3000 Dual Band Mesafe Genişletici Mesh Router

Satıcı: ZmTeknoloji

4.937,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4937.60
Keenetic Challenger 3000 Mbps VPN Router Access Point 5.122,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5132
Keenetic Challenger AX3000 Wi-Fi Mesh Fiber Multi-Gigabit Router, Access Point, Dual Core Arm (Cpu), 2x2.5Gbit/s KN-3910

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.488,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 5488.05

Keenetic Challenger Router Fiyat Geçmişi

Keenetic Challenger Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Keenetic Challenger Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Router Access Point Repeater Wi-Fi Mesh
• Mesh Uyumu Keenetic Whole Home Mesh
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 128 MB
• İşlemci Frekansı 1.3 GHz
• İşlemci Çekirdeği 2 adet

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 118 mm
• Yükseklik 45 mm

Keenetic Challenger Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.